Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18:30. Jak ustalili funkcjonariusze, 32-letni kierujący Renault nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna, omijając stojącego funkcjonariusza, uderzył w zaparkowany na parkingu nieoznakowany radiowóz policji.
Na tym jednak nie zakończyła się jego ucieczka. Chwilę później, próbując oddalić się z miejsca zdarzenia, doprowadził do kolejnej kolizji na drodze krajowej nr 45. Renault zderzyło się tam z samochodem marki Hyundai. Siła uderzenia była na tyle duża, że Hyundai wpadł na betonowe ogrodzenie.
Policjanci zatrzymali 32-latka, a za popełnione wykroczenia drogowe został on ukarany mandatami karnymi na łączną kwotę 5000 zł.
To jednak nie koniec problemów kierowcy. W trakcie czynności funkcjonariusze ujawnili przy nim narkotyki. W związku z tym prowadzone są dalsze czynności, które mają ustalić wszystkie okoliczności sprawy oraz ewentualną odpowiedzialność karną mężczyzny.






















Napisz komentarz
Komentarze