Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 17 czerwca 2025 00:21
Reklama
Reklama
Reklama
Sukces naszych policjantów

Mł. asp. Mateusz Chmielewski i post. Izabela Leiszner na podium „Patrolu Roku 2025”! Policjanci Kędzierzyna-Koźla jadą na finał

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu – młodszy aspirant Mateusz Chmielewski i posterunkowa Izabela Leiszner – wywalczyli II miejsce w wojewódzkich eliminacjach turnieju „Patrol Roku 2025”, które odbyły się na terenie Oddziału Prewencji Policji w Opolu.
Mł. asp. Mateusz Chmielewski i post. Izabela Leiszner na podium „Patrolu Roku 2025”! Policjanci Kędzierzyna-Koźla jadą na finał

Młodszy aspirant Mateusz Chmielewski oraz posterunkowa Izabela Leiszner z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu zdobyli II miejsce w wojewódzkim turnieju „Patrol Roku 2025”! Dwudniowe zawody odbyły się na terenie Oddziału Prewencji Policji w Opolu i zgromadziły najlepsze patrole interwencyjne z całego garnizonu opolskiego.

Podczas zmagań funkcjonariusze rywalizowali w konkurencjach sprawdzających zarówno sprawność fizyczną, jak i przygotowanie zawodowe. W programie znalazły się m.in. test wiedzy teoretycznej, bieg przełajowy, strzelanie, interwencje wobec osób agresywnych, udzielanie pierwszej pomocy oraz przeszukiwanie terenu.

Zespół z Kędzierzyna-Koźla wykazał się doskonałą współpracą, opanowaniem i profesjonalizmem. Ich świetne przygotowanie i zaangażowanie zostało docenione przez komisję sędziowską, co przełożyło się na miejsce na podium.

Zdobycie drugiego miejsca oznacza, że już za kilka tygodni policjanci z Kędzierzyna-Koźla będą reprezentować cały garnizon opolski podczas finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji „Patrol Roku 2025” w Słupsku.

To ogromne wyróżnienie nie tylko dla samych funkcjonariuszy, ale także dla całej jednostki z Kędzierzyna-Koźla. Trzymamy kciuki za dalszy sukces w etapie ogólnopolskim!

Najlepszymi okazali się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie - mł.asp. Szymon Kukla i st.sierż. Sebastian Sołtys. Natomiast miejsce trzecie przypadło policjantom z KPP w Głubczycach - zdobyli je post. Dawid Marek i post. Jakub Więcek.


Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ