Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 19:57
Reklama
Reklama
Reklama

Nightskating ponownie zagości w Kędzierzynie. Rolkarze wyjadą na ulice miasta

Impreza zadebiutowała w naszym mieście latem 2022 roku i z miejsca zyskała spore grono fanów. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz kolejny zorganizuje nocny przejazd rolkarzy ulicami Kędzierzyna.
Nightskating ponownie zagości w Kędzierzynie. Rolkarze wyjadą na ulice miasta

Będzie to czwarta edycja nighskatingu organizowanego przez MOSiR. Każdy z dotychczasowych przejazdów gromadził setki mieszkańców i nie inaczej powinno być tym razem. Nocny przejazd zaplanowano na sobotę, 22 czerwca. Śladem poprzednich edycji imprezy, rolkarze będą poruszać się głównymi ulicami centrum Kędzierzyna - trasa przejazdu poprowadzi ulicą Wojska Polskiego, aleją Lisa i aleją Jana Pawła II. W czasie przejazdu o oprawę muzyczną zadbają DJ David Hay i DJ Dejzy.

Barwny i głośny korowód wyruszy na trasę o godzinie 20. Godzinę wcześniej rozpocznie się rozgrzewka na parkingu przed halą sportową "Śródmieście". Organizatorzy przygotowują też konkursy z nagrodami.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Tomek 07.06.2024 07:18
A kiedy będzie rajd emerytów i rencistów w końcu to siła napędowa tych benzenowico - kebabowic.

Robert 06.06.2024 16:54
Jak komentarz ma dużo znaków zapytania to jest bardzo kiepski

Kaśka 06.06.2024 12:52
W poprzednim roku dzieciaki jeździły po ciemku. Rok temu spotkałam w mieście, na nieoświetlonych ulicach rolkarzy, którym udało się pobłądzić... To nazywało "dbanie o bezpieczeństwo (??)" dzieci! Może by jednak na ten weekendowy wieczór i noc włączyć oświetlenie ulic, na których nighskating będzie się odbywać? Może jednak dla bezpieczeństwa "małolatów" należało by to zrobić??! TEN JEDEN WEEKEND W ROKU?!!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ