poniedziałek, 22 czerwca 2026 12:35
Reklama
Reklama
Reklama

MOSiR Kędzierzyn-Koźle

Mistrzostwa miasta w siatkówce plażowej. Stawką rozgrywek dzika karta do Grand Prix Opolszczyzny
Mistrzostwa miasta w siatkówce plażowej. Stawką rozgrywek dzika karta do Grand Prix Opolszczyzny

Już w najbliższy weekend sympatycy siatkówki plażowej rozpoczną rywalizację w Mistrzostwach Miasta. Na najlepsze pary czeka nie lada gratka, zwycięzcy otrzymają „dziką kartę” uprawniającą do gry w turnieju finałowym Grand Prix Opolszczyzny. Udział w rozgrywkach jest bezpłatny.

18.06.2026 19:15
Ruszają zapisy na rajd rowerowy „Razem w Ruchu!”. Do udziału zapraszają MOSiR i LELLEK Koźle
Ruszają zapisy na rajd rowerowy „Razem w Ruchu!”. Do udziału zapraszają MOSiR i LELLEK Koźle

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu wraz z Salonem Skody LELLEK Koźle zapraszają wszystkich mieszkańców do udziału w wyjątkowym wydarzeniu. Już niebawem miłośnicy jednośladów wyjadą na wspólną trasę w ramach imprezy "Razem w Ruchu!”. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, a zgłoszenia chętnych przyjmowane są drogą elektroniczną.

27.05.2026 17:11
W sobotę w hali Śródmieście odbędą się mistrzostwa miasta w tenisie stołowym
W sobotę w hali Śródmieście odbędą się mistrzostwa miasta w tenisie stołowym

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu organizuje kolejną edycję amatorskich mistrzostw miasta w tenisie stołowym. Impreza odbędzie się w sobotę, 9 maja w hali przy alei Jana Pawła II.

06.05.2026 17:32
Startują amatorskie mistrzostwa miasta w tenisie ziemnym. W weekend pierwszy turniej w Azotach
Startują amatorskie mistrzostwa miasta w tenisie ziemnym. W weekend pierwszy turniej w Azotach

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu organizuje kolejną edycję amatorskich mistrzostw miasta w tenisie ziemnym. Pierwszy z cyklu turniejów zostanie rozegrany w najbliższy weekend na kortach przy ulicy Grabskiego.

21.04.2026 16:00
Rusza Aktywny TyDzień Kobiet z MOSiR-em. Trzy dni pełne sportowych emocji
Rusza Aktywny TyDzień Kobiet z MOSiR-em. Trzy dni pełne sportowych emocji

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla mieszkanek wyjątkową propozycję - Aktywny TyDzień Kobiet, obejmujący aż trzy różne formy aktywności fizycznej.

02.03.2026 12:59
Chcesz nauczyć się pływać? Są jeszcze wolne miejsca w szkółce MOSiR-u
Chcesz nauczyć się pływać? Są jeszcze wolne miejsca w szkółce MOSiR-u

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejną edycję szkółki pływackiej. Zajęcia ruszają już w najbliższy wtorek, 17 lutego. Dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję lub nauczyć się pływać od podstaw, to ostatni dzwonek na zapisy - na liście są jeszcze wolne miejsca.

16.02.2026 11:49
Walentynkowa zabawa na łyżwach. W sobotę Ice Party na lodowisku w Koźlu
Walentynkowa zabawa na łyżwach. W sobotę Ice Party na lodowisku w Koźlu

Już 14 lutego „Biały Orlik” w Koźlu zamieni się w lodową arenę tanecznej zabawy. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich mieszkańców na Ice Party, czyli wyjątkowe ślizgawki w rytmie największych hitów.

13.02.2026 10:36
Zagrają o miejsce w finałach. W sobotę ostatni turniej eliminacyjny mistrzostw miasta w bowlingu
Zagrają o miejsce w finałach. W sobotę ostatni turniej eliminacyjny mistrzostw miasta w bowlingu

W Kędzierzynie-Koźlu już w najbliższą sobotę, 10 stycznia, odbędzie się ostatni turniej eliminacyjny amatorskich mistrzostw miasta w bowlingu. Zawodnicy spotkają się w kręgielni w hali Azoty, by rywalizować o miejsce w fazie play-off, której półfinały i finały zaplanowano na 21 lutego.

07.01.2026 17:54
MOSiR przyjmuje zapisy do udziału w amatorskich mistrzostwach miasta w badmintonie
MOSiR przyjmuje zapisy do udziału w amatorskich mistrzostwach miasta w badmintonie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu ogłosił nabór uczestników do turnieju amatorskich mistrzostw miasta w badmintonie.

21.11.2025 10:20
Rusza kolejny sezon bowlingowych mistrzostw miasta. W sobotę pierwszy turniej eliminacyjny
Rusza kolejny sezon bowlingowych mistrzostw miasta. W sobotę pierwszy turniej eliminacyjny

W Kędzierzynie-Koźlu po raz kolejny odbędą się amatorskie mistrzostwa miasta w bowlingu. Miłośnicy zbijania kręgli spotkają się na pierwszym turnieju już 18 października.

13.10.2025 13:06