Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 14:33
Reklama
Reklama

ZAKSA zagra w XIX Agrobex Memoriale Arkadiusza Gołasia

W ostatni weekend wakacji gwiazdy światowej siatkówki spotkają się w wielkopolskim Zalasewie, aby rozegrać XIX Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia Z radością informujemy, że Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle dołączy do grona uczestników imprezy.
ZAKSA zagra w XIX Agrobex Memoriale Arkadiusza Gołasia

Do ogłoszonego, jeszcze w trakcie sezonu 2022/2023 PlusLigi, Projektu Warszawa dołączają kolejne uznane marki z PlusLigi, których zawodników podziwiać będzie można w trakcie XIX Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia XIX Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia wystartuje 31 sierpnia , a zwycięzcę rywalizacji poznamy 1 września.

- To już szósta edycja Agrobex Memoriału Gołasia, którą będziemy mieli zaszczyt gościć - mówi burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz Marian Szkudlarek.  Warto wygrywać w Zalasewie - historia pokazuje, że kto wygrywa u nas, ten prezentuje się bardzo dobrze w kolejnym sezonie. Potwierdziła to Warszawa, która zdobyła Puchar Challenge i brąz PlusLigi - dodaje.

Drugim zespołem, którego będą mieli okazję podziwiać wielkopolscy kibice jest Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Trzykrotny triumfator Ligi Mistrzów w ostatnim sezonie borykał się z przemęczeniem i kontuzjami najlepszych graczy. Kontrakty z klubem przedłużyli już Marcin Janusz, David Smith, Erik Shoji, Daniel Chitigoi i Jakub Szymański.

- Od zawsze wierzymy w ZAKSĘ, jesteśmy pewni że w przyszłym sezonie zespół wróci na właściwe tory - mówi założycielka Fundacji Memoriału Arkadiusza Gołasia Anna Sumelka. - Nasi kibice jako pierwsi będą mogli zobaczyć nowy skład tej drużyny. I bardzo nas to cieszy - dodaje z uśmiechem organizatorka imprezy.

- Jesteśmy na etapie wielu zmian, w tym przede wszystkim na etapie przebudowy naszej drużyny - mówi prezes ZAKSA S.A. Jadwiga Cichoń. - W najbliższym czasie będziemy informować o wzmocnieniach naszej kadry - dodaje.

Obok naszej drużyny i ekipy z Warszawy w Zalasewie, zobaczymy PGE GiEK Skrę Bełchatów. Kto dołączy do grona uczestników dowiemy się już wkrótce. Organizatorzy zapowiadają, że bilety na to wydarzenia pojawią się wraz z ogłoszeniem ostatniego klubu.

Źródło: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ