Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 21:43
Reklama
Reklama
Reklama

Wszedł do szkoły, ukradł flet wart 1300 złotych i próbował włamać się do szafki. Swój łup złodziej sprzedał w lombardzie

Kryminalni z kędzierzyńsko-kozielskiej policji odzyskali skradziony instrument muzyczny. Podejrzany o tą kradzież 27-latek został zatrzymany. To niejedyny czyn którego miał się dopuścić. Mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla usłyszał cztery zarzuty, do których się przyznał.
Wszedł do szkoły, ukradł flet wart 1300 złotych i próbował włamać się do szafki. Swój łup złodziej sprzedał w lombardzie

18 marca policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej komendy zostali powiadomieni, że w jednej ze szkół skradziono instrument muzyczny oraz usiłowano włamać się do szafki, w której znajdowały się nuty. Wartość fletu poprzecznego oszacowano na 1300 zł. Wyjaśnieniem tej sprawy zajęli się funkcjonariusze z wydziału kryminalnego. Policjanci zbierali i łączyli ze sobą wszelkie informacje oraz ślady, które mogły doprowadzić ich na trop przestępcy.

Praca kryminalnych przyniosła efekty. Już następnego dnia funkcjonariusze ustalili, że związek z tą sprawą może mieć 27-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla. Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci odzyskali skradziony instrument, który został sprzedany w lombardzie.

Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że to niejedyny czyn, którego miał dopuścić się zatrzymany. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu 4 zarzutów, do których się przyznał. 27-latek będzie również odpowiadał za kosmetyków oraz drogiego alkoholu w sklepach. Ich wartość oszacowano na ponad 5 tys. złotych. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Rychu, taki lepszy Ryszard 02.04.2024 13:22
Sprawca o wyjątkowo wysokim IQ, a do tego meloman, gra na flecie. Tacy są potrzebni w zakładach karnych.

wkurzony 02.04.2024 12:27
I bez większych ceregieli powinien to dostać. Robić się nie chce a potrzeby są i złodziejstwo to źródło stałych dochodów. Coraz więcej tego menelstwa.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
News will be here
PRZECZYTAJ