Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 kwietnia 2024 07:18
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nocny rozbój w Koźlu. Mężczyzna wracający z lokalu napadnięty i okradziony przez 27-latka

Kryminalni z Komisariatu Policji w Kędzierzynie-Koźlu zatrzymali 27-latka. Mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla jest podejrzany o dokonanie zuchwałej kradzieży rzeczy wartych 6000 zł.
Nocny rozbój w Koźlu. Mężczyzna wracający z lokalu napadnięty i okradziony przez 27-latka

W niedzielę (10 marca) do Komisariatu Policji w Kędzierzynie-Koźlu zgłosił się 47-latek, który zawiadomił policjantów, że został okradziony. Do zdarzenia miało dojść po północy na jednej z kozielskich ulic. Jak ustalili policjanci zgłaszający wracając z lokalu zaczepił, jadącego na rowerze młodego mężczyznę z którym nawiązał rozmowę. Ten wykorzystując fakt, że 47-latek był pijany okradł go. Pokrzywdzony stracił gotówkę, łańcuszek, obrączkę oraz telefon o łącznej wartości 6 000 zł.

Wyjaśnieniem tej sprawy zajęli się kryminalni z komisariatu. Policjanci zbierali i łączyli ze sobą wszelkie informacje oraz ślady, które mogły doprowadzić ich na trop przestępcy. Praca kryminalnych przyniosła efekty. Policjanci ustalili, że związek z tym zdarzeniem miał 27-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla.

Mężczyzna został zatrzymany. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu zuchwałej kradzieży. Za ten czyn grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Piwosz 21.03.2024 05:12
Masło maślane masłem POLane

nie spiący 21.03.2024 04:29
Kodeks habubriabiego konstantynopolitańczykiewiczowianeczkowego by mu przypomnieć

Pozdrawiam 19.03.2024 21:14
Czy specjalnemu wysłannikowi tvn24 udało się już ustalić że napastnikiem był Kaczyński ? A tak poważniej - nic bandycie nie grozi. Wystarczy że wstąpi do partii tak obywatelskiej że aż strach ,sądy będą prowadzić sprawę i... naleśnik.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ