Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 08:12
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Odzyskaj zwrot podatku z zagranicy, rozlicz swój PIT! Pomoże biuro Aldortax z Kędzierzyna-Koźla

Biuro Aldortax znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Kłodnickiej 8/1 naprzeciw sklepu Dino. Wcześniej firma działała na ul. Grunwaldziej, ale od dwóch lat posiada nowoczesne i funkcjonalne biuro z darmowym parkingiem dla klientów w Kłodnicy.
Odzyskaj zwrot podatku z zagranicy, rozlicz swój PIT! Pomoże biuro Aldortax z Kędzierzyna-Koźla

 

Czym zajmuje się biuro Aldortax?

- Zajmujemy się rozliczaniem podatku z Niemiec, Holandii, Belgii, Austrii. Jesteśmy także jednym z niewielu biur w Polsce, które wykonują rozliczenia ze Szwecji. Naszym klientom pomagamy także w załatwieniu wszelkich formalności do otrzymania niemieckiego zasiłku rodzinnego Kindergeld oraz holenderskiego dodatku do ubezpieczenia zdrowotnego Zorgtoeslag.

Oczywiście zajmujemy się też rozliczaniem podatkowym dla wszystkich osób fizycznych pracujących w Polsce. Ponadto specjalizujemy się w sporządzaniu deklaracji PIT-36 z uwzględnieniem przychodów osiąganych za granicą, tzw. załącznik ZG wyjaśnia Sylwia de Almeida, właścicielka biura Aldortax.

Kto może uzyskać zwrot podatku z zagranicy?

- O zwrot podatku może ubiegać się każdy, kto pracował legalnie za granicą, a jego pracodawca odprowadzał zaliczki na podatek. Rozliczyć się z urzędem skarbowym możemy nawet do kilku lat wstecz w zależności od kraju. Należy jednak pamiętać o obowiązku podatkowym i nie powinno się go lekceważyć, bo może się to wiązać z przykrymi konsekwencjami finansowymi.

Dlaczego warto wybrać biuro Aldortax?

- Dlatego, że zawsze staramy się pomóc klientom w jak najszybszym odzyskaniu maksymalnego zwrotu pieniędzy, który uzyskujemy dzięki uwzględnieniu możliwie największej liczby ulg i odliczeń. Nie byłoby to możliwe bez naszego olbrzymiego doświadczenia, znajomości w najmniejszych szczegółach aktualnych oraz wcześniej obowiązujących przepisów z różnych krajów oraz znajomości języków obcych. 

Dzięki temu usługę wykonujemy osobiście, bez żadnych pośredników, rzetelnie, sumiennie i w pełni profesjonalnie. Sama przez wiele lat pracowałam za granicą i dobrze wiem, jak ciężko odnaleźć się w gąszczu zagranicznych przepisów. Właśnie dlatego każdy klient może liczyć na zrozumienie i profesjonalną pomoc w załatwieniu swoich spraw podatkowych – dodaje Sylwia de Almeida.

W jakich godzinach czynne jest biuro?

- Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Jednakże w sytuacjach, kiedy nasi klienci potrzebują niezwłocznej pomocy, jesteśmy również do ich dostępni poza tymi godzinami. Wiele spraw mamy możliwość wykonać zdalnie, także zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami: 774724024 i 516678998. 

Poza tym bieżące informacje na temat naszego biura znajdują się w naszych mediach społecznościowych www.facebook.com/profile.php?id=61556269142189 oraz na stronie internetowej: www.aldortax.com.pl

Czy można podjąć z Państwem także współpracę biznesową? 

- Posiadamy już ponad trzydzieści placówek partnerskich w całym kraju i jak najbardziej w dalszym ciągu rozwijamy sieć naszych punktów obsługi klienta, dlatego też poszukujemy do współpracy osób prowadzących działalność gospodarczą. Naszą ofertę w szczególności kierujemy do biur rachunkowych, biur pośrednictwa pracy, biur doradztwa podatkowego, biur podróży oraz firm chcących nawiązać z nami współpracę.

 

Aldortax Zwrot Podatku z zagranicy

Tel. 774724024 

Tel. 516678998

Email: [email protected]

www.aldortax.com.pl

www.facebook.com/profile.php?id=61556269142189

https://www.instagram.com/Aldortax.com.pl

Materiał promocyjnyPodziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ