Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 22:50
Reklama
Reklama
Reklama

Ścigany dwoma listami gończymi przez 1,5 roku był nieuchwytny. Policjanci namierzyli go w okolicach Kędzierzyna-Koźla

Ścigany dwoma listami gończymi 36-latek przez 1,5 roku ukrywał się przed policją. Mężczyzna wiedząc, że jest poszukiwany zerwał kontakty z rodziną i znajomymi i ukrywał się w różnych miejscach Polski. Tropiący go kryminalni ustalili, że 36-latek znajduje się w Zalesiu Śląskim, gdzie został zatrzymany 14 lutego. Został przetransportowany do komendy w Kędzierzynie-Koźlu, skąd następnie trafił do zakładu karnego.
Ścigany dwoma listami gończymi przez 1,5 roku był nieuchwytny. Policjanci namierzyli go w okolicach Kędzierzyna-Koźla

Policjanci wydziału kryminalnego z limanowskiej komendy po szeregu czynności operacyjnych ustalili możliwe miejsce ukrywania się poszukiwanego mężczyzny i 14 lutego br. w Zalesiu Śląskim (woj. opolskie) zatrzymali 36-letniego mieszkańca Koszar. Zatrzymany był całkowicie zaskoczony widokiem funkcjonariuszy i nie podejmował żadnej próby ucieczki. Po zatrzymaniu doprowadzony został do Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu skąd kolejno trafił do Zakładu Karnego w Strzelcach Opolskich.

Poszukiwany ukrywał się od września 2022 roku w różnych miastach na terenie woj. śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego, zrywając przy tym całkowicie kontakt z rodziną oraz osobami zamieszkałymi na terenie powiatu limanowskiego. 36-letni mieszkaniec powiatu limanowskiego poszukiwany był na podstawie dwóch listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy Katowice -Zachód w Katowicach oraz przez Sąd Rejonowy w Limanowej m.in. za oszustwa. Za poszukiwanym oprócz listów gończych wydano również 7 zarządzeń o wszczęciu poszukiwań ogólnokrajowych z różnych organów poszukujących w kraju. 36-latek najbliższe dwa lata spędzi w zakładzie karnym.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
metoda na milicjanta z gliwic 28.02.2024 13:59
ale wynik! za bigamie też jest dwa lata krat. Ciekawe ile dostana ci wnuczkowie w mundurach POlicji z Gliwic? Czy dostaną wspólną cele z oszustami?

Sąsiad 26.02.2024 19:40
Rychu ?? to już, tak szybko ?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ