Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 22:25
Reklama
Reklama
Reklama

Mieszkańcy tego bloku boją się o swoje życie. Już trzeci raz w mieszkaniu ich sąsiada dochodzi do pożaru

Dzisiaj około godziny 10 służby zostatały wezwane do pożaru w bloku przy ulicy Kosmonautów. To już trzecia interwencja w ciągu ostatnich kilku dni u tego samego lokatora. Mieszkańcy bloku żyją w strachu, bo nie wiedzą, co jeszcze zrobi ich sąsiad. Póki co mężczyzna został zatrzymany przez policję.
Mieszkańcy tego bloku boją się o swoje życie.  Już trzeci raz w mieszkaniu ich sąsiada dochodzi do pożaru

Już trzeci raz w ciągu ostatnich kilku dni w jednym z mieszkań przy ulicy Kosmonautów 5 dochodzi do pożaru. Mieszkańcy bloku zaczynają coraz bardziej bać się o swoje życie.

- Nie pierwszy raz na nogi stawia nas syrena alarmowa lub w naszych mieszkaniach pojawia się zapach spalenizny. Mieszkam z rodziną, dziećmi, naprawdę coraz bardziej się boimy. Nie wiemy, co się wydarzy, nie wiemy, czego się po tym sąsiedzie spodziewać. Liczymy tylko na to, że odpowiednie służby się nim zajmą, bo chcielibyśmy mieszkać w spokoju - mówi mieszkanka bloku. 

Paliło się już na klatce schodowej, paliło się w mieszkaniu lokatora, tym razem zajęte ogniem były drzwi wejściowe. Wszystko dotyczy tego samego mężczyzny. 

- Państwowa Straż Pożarna została powiadomiona o pożarze w jednym z mieszkań przy ulicy Kosmonautów. Na miejsce wysłano pięć zastępów straży pożarnej i autodrabinę. Jeszcze przed przybyciem pierwszych sił policjanci wstępnie ugasili ogień. Drzwi mieszkania zostały zajęte. W mieszkaniu występowało wysokie zadymienie. Strażacy podjęli działania w celu oddymienia i dogasili pożar - mówi kpt. Łukasz Połomski z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu.

- Mężczyzna został zatrzymany i trwają czynności wyjaśniające. Skontaktowaliśmy się w tej sprawie również Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej i sądem rodzinnym,  który już wydał postanowienie o umieszczeniu mężczyzny w szpitalu psychiatrycznym do czasu prawomocnego zakończenia postepowania - dodaje nadkom. Magdalena Nakoneczna z Kędzierzyńsko-Kozielskiej Policji.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Greg 22.02.2024 20:04
Służby ,czyli Policja i Straż miejska jeżdżą sobie po mieście a raczej po okolicach mało uczęszczanych.Żeby można było zdrzemnąć się.Tak samo komenda,pomimo alarmujących wieści od lokatorow tego bloku zignorowała je. Może pani Nowosielska nie dopłaciła policjantom do dodatkowych patrolów?

wow 23.02.2024 08:53
Jadu ci nie brakuje. Gregu. Czego nie można powiedzieć o prawidłowej pisowni w twoich dziełach.

qfwfwe 24.02.2024 22:44
czego się spodziewasz po pełowcach. PIENIĘDZY NIE MA I NIE BĘDZIE!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ