Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 20:16
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rolnicy po raz trzeci wyjadą na nasze drogi. Tym razem ciągniki pojawią się na ulicach w centrum miasta

Już trzy tygodnie rolnicy z naszego regionu protestują przeciwko napływowi towarów z Ukrainy i nowym przepisom Zielonego Ładu.
Rolnicy po raz trzeci wyjadą na nasze drogi. Tym razem ciągniki pojawią się na ulicach w centrum miasta

Po raz trzeci rolnicy wyjadą na drogi regionu, tym razem w samym Kędzierzynie-Koźlu. Protest zaplanowany jest w poniedziałek od godziny 10. Pierwsza zbiórka odbędzie się w Większycach. Ciągniki mają przejechać w kierunku Koźla ulicą Bolesława Chrobrego, Ignacego Łukasiewicza oraz Racławicką w kierunku ronda w Reńskiej Wsi, a następnie ronda Milenijnego.

Druga zbiórka odbędzie się przy Zakładach Azotowych. Rolnicy planują przejazd do centrum ulicą Wojska Polskiego, aleją Ignacego Lisa, następnie obwodnicą w kierunku ronda Milenijnego.

Finalnie obie grupy planują przejazd ulicą Kozielską do Starostwa Powiatowego, gdzie chcą wręczyć postulaty protestu. Około godziny 14 ma się odbyć tymczasowa całkowita blokada ronda z nową obwodnicą. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Alina 15.02.2024 16:09
Koniecznie przed starostwem wywalić kupę gnoju i wetknąć w nią flagę unijną. Analogicznie jak w marcu 2008 r. w programie TVN znanego showmana Kuby Wojewódzkiego wkładano miniaturki polskich flag w atrapy psich odchodów.

mieszczuch 15.02.2024 16:04
Chcą coś uzyskać to niech jadą pod urzędy decydentów w Brukseli i na Wiejskiej w W-wie. EEE rolniki nie róbcie tego zwykłym ludziom. Bo dzięki nim zarabiacie. To wasi klienci a więc jak można swemu klientowi pluć w twarz !? A decydenci się śmieją z was i będą nadal podkręcać śrubę. Jeszcze raz jedźcie do Brukseli i na Wiejską w W-wa (sejm).

Koźlak Centrum 15.02.2024 13:57
Rolnicy jak mało kto powinni wiedzieć że najpierw się sieje, potem czeka aż wyrośnie i na końcu zbiera plon. Otóż obecnie zbieramy plon ośmiu lat rządów PIS, dlaczego wtedy nie wyjechali na ulicę? Czym jest winna opozycja która jest u władzy raptem 2 miesiące. Czym są winni mieszkańcy którzy nie mogą normalnie funkcjonować przez ich strajki. Jedźcie lepiej prosto do Brukseli zamiast utrudniać życie na miejscu. Wstyd.

Obserwator 16.02.2024 11:44
Szanowny i drogi Koźlak Centrum. Reakcja rolników to plon działań Brukseli i neoliberałów zasiadających tam jako europosłowie będący przedstawicielami obecnej władzy. Ponoć myślenie nie boli.

Traktor 15.02.2024 13:01
I bardzo dobrze.Otoczyc wszystkie urzędy i nie wypuszczać nikogo.Niech siedzą aż zrozumieją gdzie ta wielka unia zmierza,albo gdzie już jest.Wielkie Brawa dla rolników 💪💪👏👏👏👏

Jeju 15.02.2024 12:31
Bardzo dobrze, popieram! Nie mam zamiaru jeść robaków i być zamknięty w piętnastominutowym getcie Z powodu chorych pomysłów brukselskich lewaków. O techniczno-spożywczych trujących produktach zachodnich koncernów z ich latyfundii na Ukrainie nawet nie wspomnę.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ