Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 22 lutego 2024 15:40
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Meltmann Sp. z o.o. wprowadza innowacje: nowy zakład, nowe perspektywy zatrudnienia!

Firma kładzie fundamenty pod nowy etap rozwoju, prezentując innowacyjne podejście do swojej działalności. Z dumą mówi o otwarciu nowego zakładu i otwiera perspektywy zatrudnienia dla utalentowanych specjalistów.
Meltmann Sp. z o.o. wprowadza innowacje: nowy zakład, nowe perspektywy zatrudnienia!

Meltmann Sp. z o.o. to jedyny polski producent wytwarzający części zamienne oraz podzespoły do systemów klejowych Hot Melt.To stabilna, rodzinna firma eksportująca swoje produkty do aż 80 krajów! 

–  Początki firmy sięgają 1994 roku, to właśnie wtedy, zaczęła się nasza historia, którą z pasją i zaangażowaniem kontynuujemy. Otwarcie nowego zakładu w Olszowej to kolejny kamień milowy na tej fascynującej drodze. Rozwijamy się i budujemy! – mówi Tomasz Czuj, wiceprezes Zarządu Meltmann Sp. z o.o.

Dynamiczny rozwój i ciągła chęć poszukiwania nowych możliwości sprawiła, że Meltmann Sp. z o.o. poszukuje osób z pasją do sprzedaży, biegłymi umiejętnościami językowymi oraz zdolnością budowania trwałych relacji z klientami. Aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży z językiem angielskim, a już wkrótce rozpocznie się proces rekrutacji do oddziału w Olszowej. 

–  Profesjonalny zespół działu handlowego jest jednym z najważniejszych filarów naszej firmy. Nowym osobom pomagamy postawić pierwszy krok, wspólnie tworzymy nowe doświadczenia – mówi Łukasz Czuj, wiceprezes Zarządu Meltmann Sp. z o.o.

Otwarcie oddziału w Olszowej odbędzie się w tym roku. Prace na budowie są dość mocno zaawansowane. Na 2 hektarowej działce powstaje druga fabryka Meltmann, dzięki której firma zwiększy moce produkcyjne, magazynowe i sprzedażowe.

Aktualnie trwa rekrutacja do działu handlowego w Pawłowiczkach, którego jednym z głównych zadań jest sprzedaż oferowanych produktów. Oznacza to aktywne poszukiwanie nowych klientów, prezentowanie bogatej oferty i finalizowanie zakupu.

–  Pracownikom zapewniamy wszystkie niezbędne do pracy narzędzia i materiały marketingowe, które pozwolą pokazać, że produkty i oferta Meltman Sp. z o.o. są najlepsze na rynku polskim i zagranicznym – mówi Tomasz Czuj. 

Chcąc poznać szczegóły pracy na oferowanym przez nas stanowisku, wystarczy wysłać swoje CV na adres e-mail: 

[email protected]

bądź skontaktuj się z nami telefonicznie: 

Dział rekrutacji, 690 319 526

 

Meltmann Sp. z o.o.
Ul. Nowa 1a
47-280 Pawłowiczki
tel. 77 487 43 11
https://www.meltmann.com/kariera,p8
https://www.facebook.com/meltmann.group/

Materiał promocyjny

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
fachowiec 09.02.2024 21:57
I co ? Przecież to reklamowy bełkot. Żadnych konkretów oj pismaki....... Po za Pawłowiczkami to miejsce wymienione jest w ościennym powiecie a nie w KK..... Kpina !

Ares1 09.02.2024 15:18
Ciekawe jakie zarobki proponują bo w ZAK pracuję już 5 lat i zarabiam 4,5 tysiąca na rękę,co mnie obraża.Pora szukać nowego pracodawcy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ