Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 grudnia 2023 21:09
Reklama
Reklama
Reklama

Pedofil zatrzymany w Kędzierzynie-Koźlu. Myślał, że umawia się z 14-latką, na miejscu czekali na niego kryminalni

58-latek wpadł w policyjną zasadzkę. Był przekonany, że jedzie na spotkanie z 14-letnią dziewczyna z którą umawiał się i złożył przez Internet propozycję seksualną. Teraz grozi mu do 2 lat więzienia.
Pedofil zatrzymany w Kędzierzynie-Koźlu. Myślał, że umawia się z 14-latką, na miejscu czekali na niego kryminalni

W piątkowy wieczór policjanci dostali zgłoszenie z którego wynikało, że mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego na jednym z portali przedstawiając się jako 14-latka nawiązał kontakt z dorosłym mężczyzną. Podczas prowadzonej korespondencji mężczyzna wyraził chęć spotkania się składając jednocześnie propozycję czynności seksualnej. Do spotkania miało dojść w ustronnym miejscu na terenie naszego powiatu.

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla po uzyskaniu tych informacji zorganizowali zasadzkę. Gdy mężczyzna przyjechał w umówione miejsce „przywitali” go kryminalni z kędzierzyńsko-kozielskiego komisariatu. 58-letni mieszkaniec województwa śląskiego został zatrzymany. Był zaskoczony widokiem funkcjonariuszy.

Podczas przeszukania mężczyzny oraz jego mieszkania, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli m.in. laptop oraz dwa telefony komórkowe. 58-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzut składania za pośrednictwem systemu teleinformatycznego propozycji innej czynności seksualnej osobie poniżej 15 lat.

Wczoraj funkcjonariusze doprowadzili podejrzanego do kędzierzyńsko-kozielskiej prokuratury, gdzie zapadła decyzja o objęciu go policyjnym dozorem. Za przestępstwo to grozi mu do 2 lat więzienia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Brajanek 21.11.2023 12:53
Skoro umawial sie na seks z z dorosłym facetem to na jakiej podstawie usłyszał zarzut przestępstwa wobec małoletniej?

Obserwator 21.11.2023 14:55
Brajanku, skoro został poinformowany, że druga osoba po drugiej stronie łącza ma 14 lat i dalej kontynował sklądając swą propozycję (powinien zaniechać zgodnie z literą prawa miałby teraz spokój), zjawił się na umówione spotkanie, zatem kontynuował swój zamiar z pełną świadomością o łamaniu prawa. Jeszcze jakieś "dociekliwe" pytania ?

Brajanek 21.11.2023 19:55
Pytam bo na prawie się nie znam. Chętnie zapoznam sie z artykulem KK na temat przestępstwa jakim jest spotkanie z innym facetem fantazjującym o byciu 14-latką.

Obserwator 23.11.2023 13:17
Brajanku, idż na konsultację do pana radnego Nowaka z PO, jest prawnikiem i reprezentuje opcję postępową w nurtującej Ciebie problemie. Obyś był wzbogacony w swoim światopoglądzie i doświadczeniu życiowym, zawsze możesz być bi zamiast hetero. Pamiętaj, by druga osoba przez twą prostacką odmowę nie miała urazu psychicznego do końca życia.

Obserwator 23.11.2023 13:18
Poszukaj sobie pod hasłem "prowokacja policyjna."

Brajanek 24.11.2023 11:18
Poszukałem. Jest to technika kryminalistyczna stosowana przez Policję ściśle regulowana prawem. Nigdzie za to nie znalazłem informacji na temat karalności prywatnych rozmow między dwoma facetami i konsekwencji z tym związanych. Jest za to o publikowaniu wizerunku osób nie skazanych prawomocnym wyrokiem sądu.Moze zainteresuje to Redakcję?

Obserwator 26.11.2023 08:58
Brajanek idż do radnego Nowak (PO), Senatora PO Godyla- tylko nie kupuj rurki z kremem. Skoro umiesz klepać w klawiaturę to umiesz poszukać informacji w internecie. Idz do prawnika po poradę prawną (koszt 200-300zł - chyba umiesz zarobić pieniądze na siebie :-)). Nic nie poradzę, że masz problem z zrozumieniem czytanego tekstu i wyciągania logicznych wniosków. O to miej pretensje do siebie, rodziców i nauczycieli.

Obserwator 26.11.2023 10:52
Brajanek, poczekaj na werdykt Sądu Rejonowego w Kędzierzynie-Koźlu. Wówczas twa ciekawość zostanie całkowicie zaspokojona. :-) :-) :-)

Obserwator 23.11.2023 13:45
Brajanek, czy twoja ciekawość została zaspokojona. Jak NIE to proponuję udać się do siedziby Senatora RP Godyli z PO, zapewne pomoże tobie.

Brajanek 24.11.2023 11:13
Byłem. Kupiłem sobie rurkę z kremem i zjadłem że smakiem. Polecam.

Obserwator 26.11.2023 09:01
Dzięki. Na mam zamiaru powiększać zysków Senatora RP Godyla z PO :)) Czytaj tekst z zrozumieniem dzbanku. :)) Jak nauczysz się to zawracaj d....

Obserwator 26.11.2023 11:22
Cieszę się rurkę z kremem zjadłeś że smakiem :-)). Adresik do pana Senatora RP Godyla z PO na facebook, wujaszek www.google.pl pomógł, aż dziw, że nie ogarnąłeś tego. Rozumiem, masz problem z samodzielnym szukaniem informacji. Ach, czego uczą teraz w szkole, na pewno braku samodzielnego myślenia i samodzielnego szukania informacji. Adresik biura Pana Senatora Godyla w mieście możliwości czyli Biuro senatorskie Beniamina Godyli w Kędzierzynie-Koźlu, Budynek Hali Sportowej Śródmieście, Aleja Jana Pawła II 29, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, otwarte w poniedziałek i w środę od 9 do 10, Telefon: 519 832 090 https://www.facebook.com/SenatorGodyla/?locale=pl_PL

Rychu, taki lepszy Ryszard 21.11.2023 15:17
To są podobne metody jak agent Tomek stosował wobec pani Weroniki. To są podobne metody jak stosowano wobec śp. Leppera. Jako, że jesteście w KK z dala od wielkiej polityki to też skala prowokacji jest mniejsza. Każdy dorosły facet może się bawić w udawanie dziewczynki, nic mu za to nie grozi. Ale ten który umawia się z facetem udającym dziewczynkę jest karany z pełną surowością prawa. W krajach arabskich mahometanie mają z tym mniejszy problem. Dlatego też ubogacenie Europy jest koniecznością. Nad tym pracuję w Parlamencie Europejskim - wasz Rysiu Cz.

Obserwator 21.11.2023 18:32
Rysiu choć raz napisałeś prawdę. Czas na ubogacenie kędzierzyńsko-kozielskich elit. Gdy poczują stan zadowolenia może uspokoją się z uszczęśliwianiem innych mieszkańców miasta możliwości. :-)))

Won od Dzieci Rychu 22.11.2023 13:04
Słabo mi się robi jak to czytam, dzięki właśnie takim prowokacjom można wyłapać tych zboków. Pomyśl człowieku co by było gdyby to na prawdę była 14latka i poszła z dziadem na spotkanie i zrobiłby jej krzywdę, co wtedy powiesz? Widzę, że jesteś dobrze poryty skoro wypisujesz brednie o krajach arabskich i ubogaceniu Europy, na co liczysz że w Polsce będziesz mógł się spotykać z dziećmi? Jak Ty pracujesz w Parlamencie Europejskim to ja latam na miotle po nocach!

Alina 23.11.2023 11:57
Może i masz ogólnie rację. Ale co warta jest ta 14. letnia dziewczyna, która umawia się w Internecie na sex i to nie wiedząc z kim? Ja bym jej nie żałował. Chcącemu nie dzieje się krzywda. Być może mają rację organizacje propedofilskie w Holandii, które chcą zalegalizowania sexu z małoletnimi o ile dzieje się to za ich zgodą.

Ryszard 26.11.2023 09:03
Do "Tanga" trzeba dwojga.

suweren 21.11.2023 16:45
Skoro ukradł bułkę i ją zjadł, to przecież nie ukradł bo jak ukradł, to gdzie ją ma ? Ten umówił się na sex z 14-tką, a to już jest karalne, chociaż do takiego spotkania nie doszło.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ