Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 grudnia 2023 22:05
Reklama
Reklama
Reklama

Akcja kryminalnych na jednej z ulic Kędzierzyna-Koźla. 36-latek zatrzymany z dużą ilością narkotyków. ZDJĘCIA

Ponad 300 gramów amfetaminy, blisko 50 gramów marihuany, 3 tabletki MDMA oraz blisko 10 gramów substancji z grupy 2 C-B posiadał zatrzymany przez kędzierzyńsko-kozielskich policjantów 36-latek. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu teraz do 10 lat więzienia.
Akcja kryminalnych na jednej z ulic Kędzierzyna-Koźla. 36-latek zatrzymany z dużą ilością narkotyków. ZDJĘCIA

Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zwalczający przestępczość narkotykową wzięli pod lupę jednego z mieszkańców miasta. Podejrzewali, że może on posiadać znaczną ilość narkotyków. Dzięki pracy operacyjnej zebrali materiał, potwierdzający ich przypuszczenia. Potrzebowali już tylko jednoznacznego dowodu, że wytypowany 36-latek posiada przy sobie zakazane prawem substancje.

Mężczyzna został zatrzymany na początku listopada na jednej z ulic w Kędzierzynie-Koźlu. Widokiem kryminalnych był zupełnie zaskoczony. W kieszeniach miał woreczki strunowe z białym proszkiem. Więcej narkotyków ukrywał w domu. Podczas przeszukania policjanci znaleźli prawie pół kilograma różnych narkotyków. Głównie amfetaminę, ale także tabletki MDMA oraz dopalacze i zakazane substancje psychoaktywne z grupy 2 C-B. Powodują one między innymi mdłości, wymioty, lęk i dezorientację. W 2005 roku związek został wpisany na listę substancji psychotropowych o dużym potencjale nadużywania. Na miejscu policjanci zabezpieczyli również gotówkę na poczet przyszłych kar.

Mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla został zatrzymany i przesłuchany. W ramach prowadzonego śledztwa pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Na wniosek prokuratora, decyzją sądu, 36-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do 10 lat więzienia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Qura z wura 23.11.2023 08:18
Dobra wiadomość dla normalnych mieszkańców,zła dla ćpunów korzystających z usług dilera.Zawsze mnie zastanawiało skąd uzależnieni biorą pieniądze na narkotyki . To często ludzie bez pracy . A prochy kosztują bardzo dużo,to nie tanie piwo którym zadowala się żul . Do tego papierosy bo wszyscy oczywiście muszą palić.

Grobelny 17.11.2023 17:58
A niech młodzi ćpią ten szajs,odmóżdży ich do końca wspólnie z smartfonem.Tylko rodziców szkoda bo te odpady ludzkie na nich żerują całe życie.

Koźlak Centrum 22.11.2023 09:11
Biedni rodzice, gdyby tylko wychowali swoje dzieci jak należy to nikt by na nich nie żerował.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ