Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 maja 2024 09:17
Reklama
Reklama

Jubileuszowa, 20. edycja "Opolskiej Marki". Grupa Azoty ZAK wśród laureatów konkursu

W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbyła się jubileuszowa 20. edycja konkursu „Opolska Marka”. Ty razem w nieco odmienionej formule: laureatami tegorocznej edycji zostały wybrane podmioty spośród tych, które w poprzednich edycjach zdobyły tytuł laureata konkursu w poszczególnych kategoriach. Wśród wyróżnionych firm znalazła się Grupa Azoty ZAK S.A., która w poprzednich latach została laureatem dziesięciokrotnie. W imieniu spółki nagrodę odebrał członek zarządu Lucjusz Adrian Standera.
Jubileuszowa, 20. edycja "Opolskiej Marki". Grupa Azoty ZAK wśród laureatów konkursu

- Nagroda dla nas to jest ukoronowanie pracy zespołów ludzi - technologów, inżynierów, menadżerów. Ich wiedzy, zaangażowania, doświadczenia. Jest to coś na kształt Oscara za całokształt twórczości. Wyróżnienie to splata się z jubileuszem 75-lecia naszej firmy, a wciąż jeszcze wiele lat pomyślnej działalności przed nami – mówił Lucjusz Adrian Standera.

Gala stanowiła podsumowanie II Regionalnego Kongresu Gospodarczego „Opolskie dla Biznesu” – wydarzenia okołobiznesowego, którego celem jest promowanie i propagowanie innowacyjnych rozwiązań działających na rzecz gospodarki Opolszczyzny.

Źródło: Grupa Azoty ZAK


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
cv 27.10.2023 21:21
A będzie jeszcze zmiana prezesa? Wie ktoś, coś ?

Realista 21.10.2023 07:31
Mam cichą nadzieję że grupa azoty przetrwa obecny kryzys bo inaczej przyznawanie nagród to kpina😭

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ