Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 grudnia 2023 21:06
Reklama
Reklama
Reklama

Na widok policjantów rozpoczęli szaleńczą ucieczkę. Po krótkim pościgu mężczyźni w rękach mundurowych

W środę wieczorem policjanci z Kędzierzyna-Koźla chcieli zatrzymać do kontroli kierowcę mercedesa. Ten na widok mundurowych zaczął szaleńczą ucieczkę, stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu.
Na widok policjantów rozpoczęli szaleńczą ucieczkę. Po krótkim pościgu mężczyźni w rękach mundurowych

Do zdarzenia doszło na ulicach Śródmieścia. Osobowy mercedes nie zatrzymał się do kontroli na ulicy Wojska Polskiego. Na widok policjantów kierujący dodał gazu i rozpoczął ucieczkę. W pobliżu parku Pojednania samochód zjechał z drogi i próbował zgubić policję, jeżdżąc ścieżkami dla pieszych i między drzewami. Pościg zakończył się na ulicy Parkowej, gdzie mężczyźni wyskoczyli z jadącego samochodu, następnie ten uderzył w zaparkowaną toyotę.

Uciekinierzy skrywali się w rejonie osiedla. Po kilkudziesięciu minutach, policjanci namierzyli i zatrzymali mężczyzn. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Wysoki brunet 21.09.2023 10:37
Zigeuner??

Marcin S. 21.09.2023 08:21
Początek pościgu obserwowałem z balkonu, zaczęło się koło nowego boiska/lodowiska na 9 Maja, uciekali pod prąd, na skrzyżowaniu 9 Maja i Harcerskiej, w ostatnim momencie zdecydowali się skręcić w lewo w strone parku przy czym zarzuciło im samochodem tak, że uderzyli w jeden ze stojących na parkingu samochodów i nieźle uszkodzili. Potem faktycznie wjechali w park i dalej pościg stał się już dla mnie niewidoczny. Marcin S.

Gizmo 20.09.2023 22:27
Szypcy i ściekli

pierdziszewianeczka 20.09.2023 22:17
GTA sobie urządzają w Pierdziszewie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ