Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 13 czerwca 2024 10:04
Reklama
Reklama

Pierogi chłopskie, ukraińskie, pielmienie oraz burgery kozacki i drwala. Poznaj nowości w menu w Kebab & Gyros!

Pierogi chłopskie, ukraińskie, pielmienie oraz burgery kozacki i drwala. Poznaj nowości w menu w Kebab & Gyros!

NOWE MENU

- Wprowadziliśmy jakiś czas temu do naszego menu zupę rasoolnik oraz pyszne burgery. Burger drwala podawany jest z dużym kawałkiem pieczonego karczku, chrzanem, sałatą, ogórkiem i cebulą. Z kolei kozacki burger to kotlet wieprzowy, sałata, pomidor, ogórek konserwowy i cebula – opowiada Piotr Bukryj, właściciel punktu gastronomicznego znajdującego się w Kędzierzynie-Koźlu na parkingu przy sklepie E. Leclerc.

- Cały czas jednak podstawą są nasze pierogi ukraińskie z farszem z ziemniaków, twarogu, cebuli, polane skwarkami, są też: pielmienie (pierożki nadziewane mięsem i polane masłem), pierogi kresowe (z farszem z ziemniaków i topionego sera, podawane ze skwarkami). W ofercie znajdują się też pierogi z kaszą i boczkiem, szpinakiem i serem, kapustą i pieczarkami lub na słodko z twarogiem i sezonowymi owocami.


DOMOWE PIEROGI

- Proszę zamknąć oczy i wyobrazić sobie pyszne pierogi podawane przez mamę z dobrze doprawionym farszem i okraszone skwarkami lub cebulką. Nieważne czy wyciągnięte z wody czy przysmażone na patelni, powodują, że na samą myśl o nich cieknie nam ślinka. Takie właśnie są nasze domowe pierogi.

- Wszystkie pierogi robione są ręcznie według starych sprawdzonych przepisów przez kucharki pochodzące z Ukrainy. Nie używamy maszyn, nie oszukujemy na farszu i nie używamy w kuchni żadnych chemicznych dodatków. Naszym sekretem jest ciasto, które musi być dobrze wyrobione, aby było miękkie i cienko rozwałkowane. Dzięki temu możemy zaproponować państwu pierogi takie jak u mamy – dodaje Piotr Bukryj.

RASSOLNIK I BARSZCZ UKRAIŃSKI

- W związku z tym, że na kuchni pracują trzy panie z Ukrainy, to nie mogło zabraknąć u nas prawdziwego barszczu ukraińskiego z fasolką i warzywami oraz ukraińskiej zupy rassolnik, której koniecznie trzeba spróbować – zachęca właściciel.

TURECKI KEBAB

- Niezmiennie od 14 lat w naszym menu znajduje się prawdziwy turecki kebab. Oferujemy bardzo dobre gatunkowo mięso z kurczaka oraz wołowo – indycze, a wszystkie sosy – paprykowy, czosnkowy i lekko ostry przygotowujemy na miejscu.

Kebab & Gyros jest otwarty w godzinach od 10:00 do 18:00. Zamówienia można realizować także z dowozem do domu i firmy przez portal Glovo.

Menu:

https://glovoapp.com/pl/pl/kedzierzyn-kozle/kebaby-i-pierogi-ukrainskie-kdk/

 

 

Kebab & Gyros

Parking przy sklepie E. Leclerc, Kędzierzyn-Koźle

Tel. 536416400

www.facebook.com/mrkebabkk

https://glovoapp.com/pl/pl/kedzierzyn-kozle/kebaby-i-pierogi-ukrainskie-kdk/

 

Materiał promocyjny


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ