Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 czerwca 2024 02:56
Reklama
Reklama
Reklama

Darmowe zabiegi kosmetyczne, pokazy florystyczne i nagrody. Przyjdź na dni otwarte do szkoły ŻAK!

Czy wiesz, że Twoje wykształcenie ma bezpośrednie przełożenie na Twój portfel? Dołącz do nas i zmień swój profil zawodowy!
Darmowe zabiegi kosmetyczne, pokazy florystyczne i nagrody. Przyjdź na dni otwarte do szkoły ŻAK!

Zaufało nam już tysiące mieszkańców naszego regionu i dziś zarabiają lepiej, mając lepszą perspektywę zawodową!

Nasza oferta edukacyjna jest nieocenionym źródłem pozyskiwania i uzupełnienia wykształcenia zawodowego. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowania rynku pracy, nieustannie aktualizujemy ofertę kierunków, tak aby sprostać oczekiwaniom naszych słuchaczy. Przyjdź i przekonaj się sam!

DNI OTWARTE

Szkoła ŻAK w Kędzierzynie-Koźlu, zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się w dniach 30-31.08.2023r. w godzinach od 09:00 do 17:00. 

Podczas wydarzenia wszyscy będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą szkół policealnych, liceum ogólnokształcącego, darmowymi kursami online i ponad 150 kursami stacjonarnymi! 

BEZPŁATNE ZAJĘCIA, ZABIEGI I WARSZTATY!

Podczas dni otwartych przedstawiciele różnuych profesji wykonają bezpłatnie warsztaty tematyczne.

Stylistki i wizażystki będą wykonywać bezpłatną regulację brwi, hennę brwi i rzęs oraz masaż twarzy! Przedstawicielki firm ORIFLAME i ZIAJA przeprowadzą darmową analizę skóry oraz wykonają makijaż dzienny i pielęgnację twarzy.

Poćwiczymy też resuscytację krążeniowo-oddechową na fantomie z wykorzystaniem defibrylatora AED. Będziecie można również spróbować swoich sił przy wykonywaniu kompozycji florystycznych. Zapraszamy serdecznie na prezentację pracowni oraz przedstawienie bogatej oferty naszych kierunków przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku. 

Każda osoba, która zapisze się do nas w tym tygodniu otrzyma od nas nagrodę (do wylosowania będą powerbanki, słuchawki, statywy, zestawy pędzli do makijażu, drobne kosmetyki i wiele wiele innych atrakcyjnych rzeczy). W naszej szkole promujemy bycie EKO. Dlatego też podczas dni otwartych organizujemy także zbiórkę elektrośmieci. 

Zabierzcie ze sobą świadectwo ukończenia szkoły i dowód osobisty.

Czeka na Was ZABAWA, WIEDZA I MY!

Sekretariat szkoły przy ulicy Grunwaldzkiej 11 czynny jest codziennie w godzinach od 09:00-17:00. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 721390034. Pełną ofertę naszej szkoły znajduje się na stronie https://kedzierzyn-kozle.zak.edu.pl/aktualnosci

 

Szkoła Żak 

ul. Grunwaldzka 11, Kędzierzyn-Koźle

Telefon: 77 4821530

E-mail: [email protected]

www: kedzierzyn-kozle.zak.edu.pl

Materiał promocyjny



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ