Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 lipca 2024 17:48
Reklama
Reklama
Reklama

Stoły do jadalni rozkładane – poznaj 3 istotne powody ich zakupu!

Jadalnia jest miejscem, w którym często przebywa przy wspólnym posiłku wiele osób. Warto więc wyposażyć tę przestrzeń w odpowiedniego rodzaju stół. Odpowiada on w bardzo dużym stopniu za komfort spożywania posiłku, dlatego musi być odpowiednio dobrany. Jednym z ciekawych propozycji stołu do jadalni jest stół rozkładany. Poznaj trzy powody, dla których warto wybrać tego rodzaju mebel!
Stoły do jadalni rozkładane – poznaj 3 istotne powody ich zakupu!

1. Stoły do jadalni rozkładane = więcej przestrzeni!

Nie ulega wątpliwości, że stół, którego konstrukcja pozwala na złożenie mebla, zajmuje mniej miejsca w danym pomieszczeniu. Jest to rozwiązanie niezwykle komfortowe, bo stoły do jadalni rozkładane są po prostu kompaktowe. Nie we wszystkich jadalniach może stanąć większy stół. Nie chodzi tylko i wyłącznie o samą powierzchnię jadalni, ale o swobodę poruszania się w niej.

Pamiętaj także, że rozkładane stoły sprawdzają się podczas imprez okolicznościowych, urodziny czy innych towarzyskich bądź rodzinnych uroczystości. Wystarczy je rozłożyć, aby większa niż na co dzień liczba biesiadników mogła usiąść przy wspólnym stole.

Stoły do jadalni rozkładane o różnych rozmiarach oraz przeznaczone dla małej lub większej liczby użytkowników znajdziesz w sklepie NOVODOM: https://novodom.pl/k/stoly-rozkladane.

2. Łatwość w przenoszeniu

Bez wątpienia złożony i krótszy/mniejszy stół łatwiej jest przenieść w inne miejsce czy do innego pomieszczenia niż stół o dużych gabarytach. Stoły do jadalni rozkładane są, oczywiście, zaprojektowane przede wszystkim do jednego pomieszczenia. Jednak podczas remontu, przeprowadzki czy całkowitego odmieniania przestrzeni mieszkalnej przeniesienie stołu bywa nieuniknione.

W takich sytuacjach wystarczy złożyć w pełni stół rozkładany i przenieść go w wybrane miejsce. Nie trzeba martwić się tym, że duża powierzchnia stołu podczas przenoszenia zahaczy o ścianę czy inny mebel.

3. Estetyka!

Stoły do jadalni rozkładane są przez wielu twórców projektowane w niesamowicie oryginalny sposób. Oryginalność nie wiąże się, rzecz jasna, z nadmiernym skomplikowaniem ich designu. Estetyka jest schludna i nowoczesna, modernistyczna bądź niecodzienna, zawsze jednak idzie w parze z funkcjonalnością. Stoły rozkładane są więc i pięknie wykonane, i pełne udogodnieni.

Uniwersalność, oryginalność, funkcjonalność – wszystko to tworzy wrażenie mebla, który nie tylko odpowiednio prezentuje się w jadalni. Jest użyteczny, pomocny w najbardziej wymagających momentach (duże uroczystości rodzinne, przenosiny), a także dodaje charakteru i stylu wnętrzu, podkreślając jego indywidualność i elegancję.

Stoły rozkładane do jadalni to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie swobodę i więcej przestrzeni w swojej jadalni oraz funkcjonalność i estetykę kupowanych mebli. Dzięki możliwości zmiany rozmiaru stoły rozkładane zapewniają komfort użytkowania zarówno na co dzień, jak i podczas większych spotkań czy uroczystości. Ich łatwość przenoszenia jest nieoceniona podczas remontów czy przeprowadzek, a różnorodność wzorów i stylów pozwala dopasować je do każdego wnętrza.

Przemawiają do ciebie wyżej wymienione powody? Rozważ zakup stołu rozkładanego do jadalni w sklepie NOVODOM – to inwestycja, która nie tylko zwiększy funkcjonalność twojej przestrzeni, ale także doda jej niepowtarzalnego charakteru!

Materiał partnera

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ