Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 22:52
Reklama
Reklama
Reklama

Jechali ponad sto na godzinę w terenie zabudowanym i pożałowali. Policja zatrzymała prawo jazdy trojgu kierowców

Kierowanie samochodem z nadmierną prędkością to nie tylko ryzyko utraty prawa jazdy, ale przede wszystkim zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu drogowego. Dla kierowców lubiących szybką jazdę nie ma taryfy ulgowej. Przekonało się o tym troje kierujących, których prędkość zmierzyli policjanci z kędzierzyńskiej drogówki.
Jechali ponad sto na godzinę w terenie zabudowanym i pożałowali. Policja zatrzymała prawo jazdy trojgu kierowców

Policjanci z kędzierzyńskiej drogówki w dwa dni zatrzymali prawa jazdy trzem osobom, które w obszarze zabudowanym przekroczyły dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h.

W środę (17 maja) na Al. Armii Krajowej w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, kierujący osobowym audi jechał aż 109 km/h. 30-letni kędzierzynianin rozwinął taką prędkość w rejonie przejścia dla pieszych. Natomiast wczoraj (18 maja) w Polskiej Cerekwi mundurowi zmierzyli prędkość osobowego audi. Kierująca pojazdem 53-letnia mieszkanka naszego powiatu na obowiązującej „trzydziestce” pędziła 100 km/h. Tego samego dnia w Większycach funkcjonariusze zatrzymali do kontroli 30-letniego kierowcę volkswagena. Mieszkaniec powiatu prudnickiego w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 64 km/h.


Źródło: Policja Kędzierzyn-Koźle


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
figa 03.06.2023 09:53
Bardzo dobra inicjatywa. Wszelką edukację nalezy przeprowadzać od wieku dziecięcego, trzeba tylko dobrać odpowiednią metodę. Dawniej o tym nie myślano. Dlatego teraz jest jak jest wśród dorosłego pokolenia co widać obecnie w obszarze społecznym, nad czym można tylko ubolewać

Szycel 02.06.2023 16:17
Kto wpadł na ten proekologiczny pomysł? trochę wyobraźni! ale z tym widać u pedagogów jest deficyt.

Edek 02.06.2023 15:59
Co za bezmyślne zaśmiecanie. Czego uczymy dzieci od małego. Szczytna idea nie jest usprawiedliwieniem do takiego postępowania.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
News will be here
PRZECZYTAJ