Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 22 lutego 2024 15:09
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Finał Ligi Mistrzów na telebimie przed halą „Śródmieście”

Finał Ligi Mistrzów na telebimie przed halą „Śródmieście”
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle po raz trzeci z rzędu zagra w wielkim finale siatkarskiej Ligi Mistrzów. Ten arcyważny pojedynek kibice z naszego miasta będą mogli obejrzeć na ogromnym telebimie. Mecz rozgrywany we włoskim Turynie transmitowany będzie na żywo przed legendarną halą „Śródmieście”.

Stawka tej rozgrywki jest bardzo wysoka. Przeciwnikiem „Trójkolorowych” w walce o obronę tytułu najlepszej drużyny w Europie będzie doskonale znany rywal z polskich parkietów - Jastrzębski Węgiel.

20 maja mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla będą mogli skorzystać z nadarzającej się okazji i zobaczyć to historyczne spotkanie w towarzystwie innych kibiców. W samym centrum miasta, gdzie stanie olbrzymi ekran, rozstawione zostaną także ławki i leżaki.

 

telebim
telebim


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dziura w ziemi 28.05.2023 11:52
On powinien stać obok lokomotywy, i wyświetlać wszystkie niedoróbki w KK

Marian 27.05.2023 15:07
Oto matki i ojcowie sukcesu.... Ten telebim jest potrzebny jak czyrak na wiecie na czym... Już redakcja w tym roku pokazała dwa palące sie autobusy komunikacji miejskiej. Czyli tabor się starzeje. Niby kupiono ale to tylko dwai to elektryki dla picu. Może p. prezydent zacznie myśleć o mieście i ogólnym dobru mieszkańców a nie tylko kibiców. Trzeba kupić nowe autobusy.

Tonio 27.05.2023 12:21
A załatacie w końcu po zimie dziury w jezdniach, żebyśmy tam bezpiecznie dotarli?

h65hrthf 27.05.2023 09:55
kolejny pokaz partactwa tej władzy. 200tyś to GA wyciąga z portfela od ręki, a tu wielki szum, BO MIASTO DAŁO 200 tysi. ciekawe ile będzie kosztował mowy ogródek zielny na zadupie końca świata

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ