Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 maja 2024 08:26
Reklama
Reklama

Kędzierzyńscy policjanci zatrzymali poszukiwanego złodzieja. Ukradł alkohol wart 14 tysięcy złotych

Kędzierzyńscy policjanci zatrzymali poszukiwanego złodzieja. Ukradł alkohol wart 14 tysięcy złotych

62-latek, który dopuścił się licznych kradzieży został zatrzymany przez kędzierzyńskich mundurowych. Jego łupem najczęściej padał drogi alkohol. Łączna wartość skradzionego mienia to niemal 14 tys. zł.
Wczoraj policjanci z ogniwa partolowo-interwencyjnego zatrzymali 62-latka poszukiwanego za liczne kradzieże. Dobrze znany mundurowym mężczyzna, dokonywał ich w różnych sklepach na terenie miasta. Jego łupem padały zarówno artykuły spożywcze, jak i odzież, jednak najczęściej był to drogi alkohol.

Mężczyzna nie stawił się do odbycia kary pozbawienia wolności, dlatego sąd wydał wobec niego nakaz doprowadzenia do więzienia, gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy. W związku z popełnionymi przestępstwami 62-latkowi zostało przedstawionych 11 zarzutów. Natomiast wartość skradzionego przez mężczyznę towaru wyniosła blisko 14 tys. złotych.

Zarówno funkcjonariusze pionu kryminalnego, jak i prewencji regularnie sprawdzają miejsca, gdzie mogą się ukrywać osoby poszukiwane, są to m. in. zakłady pracy, czy miejsca zamieszkania. Tylko w tym roku zatrzymali blisko 150 takich osób. Nie ma więc dnia by nasi mundurowi nie zatrzymali poszukiwanego.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Anka 13.05.2023 22:17
Odnośnie gołębi: lata toto, s*a gdzie popadnie, na parapetach, balkonach, czy daszkach nad balkonami... Dwa tygodnie temu miałam kłopot. "Narobił" mi taki na parapecie i od razu wiedziałam, że nie jest zdrowy, bo to nie było takie jak od zdrowego gołębia! Maska, rękawiczki, butelka spirytusu salicylowego, rolka papieru toaletowego i do roboty... Nic przyjemnego! Nie muszę chyba opisywać tego, co zostawił mi na parapecie?! Powinien być zakaz hodowania takich ptaszysk na terenach miejskich!! Jeżeli ktoś nie może bez tego żyć, niech się wyniesie z miasta...

Gusławo 06.05.2023 12:38
Pozakładajcie maski ptakom

Robercik 06.05.2023 12:37
Jakie są kary ? Bo sąsiedzi maja to gdzieś!

Realista 06.05.2023 07:53
Domniemam że obostrzenia dotyczą też gołębiarzy którzy mają wszystkich w nosie i całe hordy gołębi puszczają na loty nie tylko treningowe ale i zawody roznosząc zarazę po całej europie.

Czesio 06.05.2023 06:10
I się zaczęło. Zamknijcie jeszcze psy i koty . Wariactwo

Henryk 05.05.2023 12:55
A zwyrole co pomogą? Wystrzelają wszystkie ptaki?!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ