Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 grudnia 2023 22:29
Reklama
Reklama
Reklama

MZK reaguje na głosy wzburzonych pasażerów. Wprowadza zmiany nowego do rozkładu jazdy

MZK reaguje na głosy wzburzonych pasażerów. Wprowadza zmiany nowego do rozkładu jazdy
To nie był primaaprilisowy żart, gdy 1 kwietnia tak zmieniono rozkład jazdy autobusów, że w tym tygodniu wielu mieszkańców miasta nie zdążyło na czas do pracy czy szkoły. Wywołało to spore oburzenie wśród pasażerów. MZK już zareagował i wciąż wprowadza aktualizacje rozkładu jazdy. 

Nowy rozkład jazdy autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego wywołał ogromną burzę wśród mieszkańców miasta. Niezadowoleni z tego faktu pasażerowie dzwonili, pisali maile nie tylko do przewoźnika, ale i władz miasta oraz mediów. Więcej o sprawie pisaliśmy kilka dni temu w artykule "Nowy rozkład jazdy MZK wywołał oburzenie pasażerów. Skarżą się, że nie mają jak dojechać do pracy".Mieszkańcy miasta podnosili argument, że o konsultacjach społecznych, o których wspomina MZK na swojej stronie, mało kto wiedział. Wiele osób nie dojechało w poniedziałek do pracy na czas lub musieli dużo wcześniej wyruszyć na przystanek autobusowy, aby się nie spóźnić. MZK na swojej stornie uprzedzał mieszkańców, że zmiany obejmują całą siatkę połączeń i mają na celu poprawienie cykliczności kursowania jak również lepszą dostępność do oferty przewozowej oferowanej przez miejskiego przewoźnika. Niestety w praktyce okazało się inaczej.

Przewoźnik zareagował jednak na niezadowolenie i sugestie mieszkańców i już wczoraj na stronie miasta Kędzierzyn-Koźle pojawiła się informacja o tym, że MZK wprowadza już zmiany, uwzględniając zapotrzebowanie mieszkańców. Przewoźnik odsyła do regularnego śledzenia zmian na swojej stronie internetowej. Zmodyfikowane rozkłady jazdy można sprawdzić tutaj. Czekamy na głosy mieszkańców, czy wprowadzone zmiany wychodzą na przeciw ich oczekiwaniom.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Alina 25.04.2023 14:01
No trochę przesadziłam z tym odbieraniem. Ale powinny być badania kierowców co 5 lat niezależnie od wieku. 😵‍💫

and 25.04.2023 07:59
Ten Pan jak robił prawo jazdy w tym czasie nie było dróg dwujezdniowych , rond nie ma się co dziwić

Lord of hell 22.04.2023 18:02
Dokładnie o tym samym pomyślałem.

Alina 21.04.2023 13:38
Prawo jazdy powinno być odbierane po ukończeniu 80 lat.

Xxx 20.04.2023 15:50
Dla mnie to wygląda jakby nagrywał pasazer

Realista 20.04.2023 08:01
Naprawdę tak mało? Dlaczego nie zabrali mu od razu uprawnień i samochodu? Przecież tym razem się udało ale następnym może doprowadzić do tragedii!!! Jak mu się udało na rondzie turbinowym wjechać pod prąd?

Rychu, taki lepszy Ryszard 20.04.2023 00:04
Gen donosicielstwa zawsze jest głównym napędem w ejakulacie Polaka.

Mieszczuch x 19.04.2023 20:56
Ciekawe czy osoba kierującą pojazdem i jednoczesnie używająca telefonu została odpowiednio ukarana mandatem karnym. Proszę redakcję i przekazanie tej sprawy na policję.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ