Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 grudnia 2023 22:36
Reklama
Reklama
Reklama

Wielkie marki w niskiej cenie. Od piątku działa sklep HalfPrice w Galerii Odrzańskie Ogrody

Wielkie marki w niskiej cenie. Od piątku działa sklep HalfPrice w Galerii Odrzańskie Ogrody
W piątek 31 marca w galerii Odrzańskie Ogrody został otwarty długo wyczekiwany salon oferujący wielkie marki w niskiej cenie – HalfPrice!

Na półkach nowo otwartego salonu klienci znajdą najpopularniejsze marki z całego świata, znanych i cenionych projektantów. W HalfPrice każdego dnia pojawiać się będą nowości, których ceny będą cyklicznie obniżane, do momentu, aż znajdą swojego właściciela.

Klienci HalfPrice zaopatrzyć się będą mogli w szeroką gamę modnych produktów oraz ulubione marki w kategoriach takich jak: ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, obuwie, akcesoria i skórzana galanteria, biżuteria, dodatki do włosów, ubrania, sprzęt i akcesoria dla miłośników sportu, dodatki do domu, dzięki którym wystrój wnętrza nabierze wyjątkowego charakteru, kosmetyki i perfumy. HalfPrice to także szeroki wybór zabawek dla najmłodszych oraz wyjątkowe prezenty dla najbliższych. A wszystko to w kwotach tańszych nawet o 80% w stosunku do sugerowanej ceny detalicznej.

Nowy salon znajduje na poziomie 0 i otwarty będzie dla Was w godzinach funkcjonowania galerii tj. w dni robocze w godz. 10:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00.

_____

Galeria Odrzańskie Ogrody to wielofunkcyjny obiekt handlowy otwarty w 2012 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Doskonale łączy funkcję oferty handlowo-usługowej z relaksem i rozrywką, dzięki czemu jest najbardziej popularnym centrum zakupów i spotkań dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźla i okolicznych miejscowości. Klienci znajdą tu ponad 60 sklepów popularnych marek polskich i zagranicznych, strefę restauracyjną, kawiarnie, kino Helios oraz nowoczesną siłownię.

Materiał promocyjny

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ