Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 maja 2024 09:49
Reklama
Reklama

Premiera nowego programu Kabaretu Neo-Nówka. Już 2 kwietnia występ w Hali Azoty!

Premiera nowego programu Kabaretu Neo-Nówka. Już 2 kwietnia występ w Hali Azoty!
Już 2 kwietnia o godzinie 15:30 w Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty wystąpi Kabaret Neo-Nówka ze swoim najnowszym programem „Tradycje Polskie”. Bilety są jeszcze w sprzedaży!

Przyjdź i zobacz na żywo świetny występ jednego z najpopularniejszych Kabaretów w Polsce!

Kabaretu Neo-Nówka chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, ich zeszłoroczny skecz „Wigilia 2022” rozbił bank i był najczęściej oglądanym wideo w Polsce na YouTube.

Komicy wracają do nas w tym roku z nową energią i nowym programem. Podobno „Tradycja w narodzie to rzecz święta” – czy aby na pewno? Jak polskie tradycje wyglądają widziane oczami Kabaretu Neo-Nówka? Tego jeszcze nie zdradzimy. Jedno jest pewne - czeka Was duża dawka dobrego humoru i premierowe skecze, których nie znajdziecie w telewizyjnych programach czy w Internecie. "Tradycje Polskie" to gwarancja niezwykle udanego wieczoru. Czy po raz kolejny będzie kontrowersyjnie? Przyjdź i przekonaj się sam!

Bilety można kupić na stronie:

https://bilety.qualitim.pl/event/view/id/285048

https://www.youtube.com/shorts/5wZrz2uy6xQ

Materiał promocyjny

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Rychu, taki lepszy Ryszard 29.03.2023 11:09
Ci młodzi ludzie jeszcze nie wiedzą, że należy trzymać się blisko z WŁAŚCIWĄ władzą. Tak np ten brat komedianta głównego milicji, no ten Granatnikov (Szymczyk). Już wiecie kto, to jego brat brał udział w VATowskim przekręcie. No i co? I Nic, jest na wolności ale jego podopieczni siedzą ... za szefa. Więc młodzieży polska, to jest przykład uczciwości w naszych szeregach, my PiS uczciwie nikomu z naszych nie damy zrobić krzywdy. Pamiętajcie o tym przy najbliższych wyborach. Zaprowadź dziadka i babcię na wybory, przekonuj rodziców do nas. Ewentualnie Konfederacja, bo ona nam pomaga i po wyborach my PiS ich zrobimy jak Kukiza zrobiliśmy, zeszmacimy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ