Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 21:52
Reklama
Reklama
Reklama

Pijany i z sądowym zakazem prowadzenia. Policjanci zatrzymali 28-latka, który dachował w Karchowie

Pijany i z sądowym zakazem prowadzenia. Policjanci zatrzymali 28-latka, który dachował w Karchowie
Policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca Kędzierzyna-Koźla, który w sobotę w godzinach popołudniowych doprowadził do zdarzenia drogowego w miejscowości Karchów (gmina Pawłowiczki).

O zdarzeniu pisaliśmy w sobotę, więcej zdjęć w artykule - Po uderzeniu w słup opel dachował na polu. Kierowca ulotnił się przed przybyciem policji.

Jak przekazała sierż. szt. Monika Frąckowiak z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu, funkcjonariusze zatrzymali 28-latka, który doprowadził do dachowania samochodu w miejscowości Karchów, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 17. Operator numeru alarmowego odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że w pobliżu marketu Dino doszło do dachowania samochodu osobowego marki opel. Kierowca oraz pasażer nie czekali do przyjazdu służb i postanowili oddalić się z miejsca zdarzenia.

Zeznania oraz rysopis świadków, pozwoliły ustalić tożsamość sprawcy zdarzenia. Krótko po wypadku, policjanci zatrzymali 28-latka. Badanie alkomatem wykazało obecność alkoholu w organizmie na poziomie 2,5 promila. Podczas sprawdzenia w policyjnych bazach danych, okazało się, że mężczyzna w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę, gdyż obowiązuje go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Sprawca zdarzania teraz odpowie przed sądem i może usłyszeć zarzuty o złamanie sądowego zakazu oraz prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ijk 31.03.2023 13:47
Pisiora masz między orzechami platfiucie a syfy na kapuście.

xyz 28.03.2023 13:05
Wybory tuż tuż......... Platfusy już były ciekawe kiedy nawidzą pisiory ? Nie ma na kogo głosować dno i wodorosty. Przez najbliższe 4 lata dalszy syf.

😕 28.03.2023 12:01
Mam wielką prośbę o redakcji portalu !!! 😕 Proszę udostępnić nagranie przemowy do tubylczej ludzkości 🤭 - tej genialnej Szumilas - niegdyś najważniejszej Ministrerki Oświaty w rządzie Platformy Obywatelskiej 😁 Zawsze można boki zrywać ze śmiechu, jak toto durnowate cokolwiek tłumaczy 😂 Uwielbiam tę durnowatą elitę intelektualną 🥳🥰 Nawet bardziej niż tego śpiącego, a ZAZWYCZAJ dukającego marszełeczka senatu Borusewicza 😁 Wszystkie te głupki są wręcz doskonałe👌😎

☞ ( ͠° ͟ʖ ͡°)╭∩╮ ☜ 28.03.2023 11:16
Borsuk chyba przysnął z tego co widać. Pewnie opowiadali jakieś baśnie Andersena czy braci Grimm. Po co oni tu w ogóle przyjeżdżają. Chyba za kare tu są. Żenujące towarzystwo.

Alojz 28.03.2023 06:19
Ten starszy jegomość chyba pokazał gdzie ma swoich wyborców. Być może to zaduma, może cukier spadł, nie pomprostu prowincja go znudziła. Prawdopodobnie nawet nie wie gdzie jest, tak jak i cała reszta, która przypomina sobie o nas, prowincjonalnych lemingach pół roku przed wyborami Kościerzyna Koźle to nie Warszawa, nie jest ciekawym miastem.

zuch 27.03.2023 23:08
Takie wydarzenie streszczone czterema zdaniami? No jak tak można trywializować!

Rafał 27.03.2023 19:28
Stary niedźwiedź mocno śpi .

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
News will be here
PRZECZYTAJ