Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 12:21
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co tydzień do zdobycia 40 tys. voucherów - wraca „Szybka akcja” w aplikacji Rossmann PL

Co tydzień do zdobycia 40 tys. voucherów - wraca „Szybka akcja” w aplikacji Rossmann PL

Od 1 marca, w każdą środę, w aplikacji Rossmann PL, można zdobyć voucher na zakup wybranego produktu w Rossmannie. Dzięki „Szybkiej akcji” zapłacisz od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych mniej za jeden, konkretny, wskazany artykuł. Liczba voucherów jest limitowana – co tydzień będzie ich 40 tysięcy. Mogą je otrzymać klienci, którzy są w Klubie Rossmann i jako pierwsi się po nie zgłoszą w aplikacji.


Co środę wszyscy klubowicze mogą uzyskać w aplikacji jeden voucher. W każdym tygodniu oferta dotyczy innego produktu. Wartość vouchera także jest zróżnicowana – od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Można go wykorzystać podczas zakupów w drogerii stacjonarnej – zarówno przy kasie tradycyjnej jak i samoobsługowej.


Jak zdobyć voucher? Należy zainstalować na swoim smartfonie aplikację Rossmann PL lub – jeśli już ją posiadamy – zaktualizować do najnowszej wersji. Trzeba być członkiem Klubu Rossmann.


Karta z „Szybką akcją” pojawia się w ciągu dnia w każdą środę na głównej stronie aplikacji. Znajduje się na niej przycisk „Chcę to!” – należy go wybrać, a następnie jednorazowo zaakceptować regulamin akcji i ponownie potwierdzić chęć zdobycia vouchera.


Szczegóły akcji umieściliśmy w aplikacji Rossmann PL i na stronie: www.rossmann.pl/regulaminy.


Materiał promocyjny

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Alina 19.03.2023 11:52
A może ktoś wyrzucił niezgaszony niedopałek? A tak przy okazji to poglądy na wypalanie traw i ściernisk są mocno podzielone. Są plusy dodatnie i plusy ujemne. 😵‍💫

zx 19.03.2023 09:38
Z kąt indziej. Polski język i pisownia dostały popalić dużo więcej niż te trawy przy torach.

Realista 19.03.2023 06:38
No nie wierzę!!! Co byli świadkowie że pociąg awaryjnie hamował? Z kąt indziej w nowoczesnych elektrycznych składach iskry? Pewnie wędkarze czyścili sobie teren i nie zapanowali nad ogniem. Chociaż ciekawe czy w kanale pozostały jakieś ryby?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ