Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 19:09
Reklama
Reklama
Reklama

Pociągi Polregio odwoływane, zamiast nich jeżdżą autobusy. Pasażerowie nie kryją niezadowolenia

Pociągi Polregio odwoływane, zamiast nich jeżdżą autobusy. Pasażerowie nie kryją niezadowolenia
Od kilku tygodni pasażerowie korzystający z usług firmy POLREGIO spółka z o.o. narzekają, że pociągi na linii Kędzierzyn-Nysa, Kędzierzyn-Gliwice są odwoływane, a zamiast nich jeżdżą autobusy i nie do każdego punktu dojeżdżają. Przewoźnik tłumaczy, skąd taka sytuacja. 

Pasażerowie firmy POLREGIO spółka z o.o. nie ukrywają niezadowolenia w związku z problemami, z jakimi boryka się przewoźnik w ciągu ostatnich kilku tygodni. Na naszą skrzynkę mailową trafia wiele wiadomości od czytelników.

- Od jakiegoś czasu pociągi na trasie Kędzierzyn-Gliwice (a w mniejszym stopniu także do Raciborza i Nysy) są regularnie odwoływane i zastępowane autobusami zastępczymi co uniemożliwia normalny i punktualny dojazd do pracy i do szkoły. Odwołania najczęściej mają miejsce na kluczowych pociągach dowożących do Gliwic na godzinę 8:00 i 9:00. W chwili obecnej korzystanie z usług Polregio na tej trasie stało się już tak loteryjne, że podróżni każdego dnia wychodząc na poranny pociąg zastanawiają się, czy dzisiaj uda się dojechać na czas do pracy, szkoły czy znów będą problemy - piszę do redakcji czytelnik.

Zwróciliśmy się do przewoźnika z zapytaniem w tej sprawie. Firma Polregio  przyznaje, że w ostatnim czasie występowały problemy, zwracając się do klientów z prośbą o wyrozumiałość i przeczekanie trudnego okresu.

- W ostatnich tygodniach ze względu na trudną sytuację taborową, musieliśmy wprowadzić autobusową komunikację zastępczą. Prosimy śledzić naszą stronę internetową. Informacji o kursowaniu komunikacji zastępczej można również uzyskać pod numerem telefonu 601 382 769. Czas przejazdu komunikacji autobusowej, ze względu na konieczność zajechania na każdą stację i wydłużoną drogę przejazdu jest znacznie dłuższy niż pociągiem, zatem prosimy o wyrozumiałość. Bardzo przepraszamy naszych pasażerów za powyższą sytuację i związane z tym utrudnienia - informuje Polregio.

polregio

polregio


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
🤦🏼‍♂️ 😆 😅 😂 🤣 🤦🏻‍♂️ 15.03.2023 22:49
Nie popuśćcie w pieluchę. Możliwy lekki przymrozek a ci panikują jakby było z minus 20°C.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ