Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 24 lutego 2024 04:15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tragedia na Pogorzelcu. W mieszkaniu znaleziono zwłoki młodego mężczyzny

Tragedia na Pogorzelcu. W mieszkaniu znaleziono zwłoki młodego mężczyzny
Do tragedii doszło w sobotę w jednym z bloków przy ulicy Piotra Skargi na osiedlu Pogorzelec. W mieszkaniu ujawniono zwłoki 25-letniego mężczyzny.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, do którego doszło w sobotę na osiedlu Pogorzelec. W mieszkaniu ujawniono ciało młodego mężczyzny. Lekarz stwierdził zgon. Na miejscu pracowali policyjni technicy. Niewykluczone, że mogło dojść do samobójstwa.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
😕 08.03.2023 12:28
Mimo wszystko, jest to pewien sukces 😕👍 BRAWO Każda dyscyplina sportowa rozwija człowieka. A żeby coś osiągnąć , to trzeba się napracować i mieć talent 🤭 Ale przy okazji 8 marca i Dnia Kobiet, składam życzenia WSZYSTKIM !!!!! paniom - bez wyjątku 🥳🥀🌺 Żebyście wszystkie panie ZAWSZE były radosne i uśmiechnięte 😊🤩 Gdyż bez pań - świat byłby jak ogród bez kwiatów 🥴 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🥀🌺🥀🍀🌺🥀🍀🥀🥀🥀🥀🌺🌺🌺🌺🌺

Basia 08.03.2023 09:29
Koleś zapasy uważa za sukces? Ha ha ha ha ha ha.Fajna ta szarfa ,dumą chyba napawa?

Amanda1 08.03.2023 09:25
No fajnie,siłowanie się na macie to sukces.Albo gry z piłeczką.To o wiele więcej znaczy niż napisanie fajnej książki,stworzenie nowego lakarstwa albo znalezienie ciekawej galaktyki. Ten świat stoi na głowie,celebrujemy ludzi którzy g...robią a nie zwracamy uwagi na konkretne dokonania.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ