Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 4 marca 2024 12:13
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Widząc nadjeżdżające auto wypchnął kobietę i dziecko na chodnik. Poszkodowany ma złamaną nogę

Widząc nadjeżdżające auto wypchnął kobietę i dziecko na chodnik. Poszkodowany ma złamaną nogę
Wracamy do wczorajszego wypadku, do którego doszło w godzinach wieczornych na przejściu dla pieszych na ulicy Ignacego Łukasiewicza w Koźlu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 18 w rejonie przejścia dla pieszych na ulicy Łukasiewicza w Koźlu. Samochód osobowy potrącił rodzinę, znajdującą się na oznakowanym przejściu, a następnie odjechał z miejsca wypadku. Więcej informacji w artykule - Samochód wjechał w rodzinę na przejściu dla pieszych. Kierowca zbiegł z miejsca.

Jak potwierdził Jarosław Kończyło, dyrektor Szpitala Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu, do placówki przetransportowano poszkodowanych rodziców, gdzie udzielono pomocy medycznej.

W wyniku zdarzenia dziewczynka, jak i matka doznały ogólnych potłuczeń, mężczyzna miał złamaną kość nogi. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna widząc zagrożenie, odepchnął kobietę oraz dziecko na chodnik, samemu zostając potrąconym. Dzięki jego reakcji, udało się uchronić 4-letnią dziewczynkę oraz jej matkę przed poważniejszymi obrażeniami.

- Policja Kędzierzyn-Koźle szuka świadków potrącenia pieszych na oznakowanym przejściu, do którego doszło wczoraj (2.02.23r.) około godz. 18.00 na ul. Łukasiewicza w Kędzierzynie-Koźlu. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje na temat wypadku, skontaktuj się z nami pod nr tel. 47 863 42 66 - apelują policjanci.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ