Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 08:22
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nowi policjanci złożyli ślubowanie i rozpoczynają pracę. Trzech z nich będzie służyć w Kędzierzynie-Koźlu

Nowi policjanci złożyli ślubowanie i rozpoczynają pracę. Trzech z nich będzie służyć w Kędzierzynie-Koźlu

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu odbyło się ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy. Rekruci, zanim trafią do służby, odbędą przeszkolenie, dzięki któremu zdobędą potrzebną wiedzę i umiejętności. Słowa roty ślubowania wypowiedziało dzisiaj 43 funkcjonariuszy.
W sali im. Wiktora Ludwikowskiego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu odbyło się uroczyste ślubowanie nowych funkcjonariuszy Policji. Ślubowanie odebrał Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Rafał Kochańczyk. Wobec wszystkich zgromadzonych głośno zabrzmiały wypowiadane z poczuciem odpowiedzialności słowa roty ślubowania: „Ja obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia (…)”.

Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Rafał Kochańczyk pogratulował policjantkom i policjantom podjęcia wyzwania, jakim jest służba w Policji. Zwrócił też uwagę na fakt, że nie można dobrze wykonywać obowiązków policjanta bez zrozumienia i wsparcia ze strony bliskich, którego niewątpliwie policjant w służbie potrzebuje.

Nowi mundurowi po 6-miesięcznym przeszkoleniu dołączą do swoich kolegów i koleżanek w jednostkach garnizonu opolskiego. Funkcjonariusze będą pełnić swoją służbę w komendach w Opolu, Kluczborku, Brzegu, Krapkowicach, Kędzierzynie-Koźlu, Namysłowie, Prudniku oraz w Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji w Opolu.

3 spośród 43 osób rozpoczynających swoją przygodę z mundurem zasili szeregi Policja Kędzierzyn-Koźle


policja opole 1

policja opole 1

policja opole 2

policja opole 2

policja opole 3

policja opole 3

policja opole 4

policja opole 4

policja opole 5

policja opole 5

policja opole 6

policja opole 6

policja opole 7

policja opole 7

policja opole 8

policja opole 8

policja opole 9

policja opole 9

policja opole slubowanie

policja opole slubowanie


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
🇨🇵 ZAKSA 🇨🇵 01.02.2023 19:54
Słaby mecz obu drużyn i dużo prostych błędów. Nie ma co się rozpisywać dokładnie, bo nie było to porywające widowisko. Tak więc tylko króciutkie podsumowanie tego spektaklu. Ważne, że po marnym początku trochę się ogarnęli w drugiej połowie pierwszego seta i jakoś dograli to do końca w trzech setach. Dobrze, że Gdańsk nie strzelał na zagrywce tak jak ostatnio. Bo nie było co zbierać. Dziś przyjmujący byli najsłabszym ogniwem. Bednorz narzekał na jakieś lekkie przeziębienie z tego co mówili w tv i mógł go mag trenerki zmienić w trakcie meczu, bo widać, że się męczył w ataku. I tak go oszczędzali, bo nie dostawał tylu piłek co zawsze. Śliwka też nas dziś nie rozpieszczał. Już na początku dał popis jak schrzanił 3 akcje pod rząd. Potem trochę lepiej ale bez rewelacji. Dobrze, że ten środek funkcjonuje na dobrym poziomie. Dzięki temu Zaksa zdobyła sporo punktów atakiem i blokiem. Tylko, że średnia wieku na środkowych coraz większa a meczów sporo do końca. Też powinni czasem trochę odetchnąć. Nie wiem dlaczego trenejro nie wpuścił Hubera w ogóle. Przecież już zaczął coś tam grać. I zagrywkę ma niezłą. 2 i 3 set był pod kontrolą, tylko że w drugim znowu bezsensownie oddali punkty w końcówce, bo powinien się zakończyć wyższą przewagą Zaksy. W trzecim już nie było niespodzianki i wszystko poszło gładko. Ważne, że ta gra już jest bardziej kombinacyjna i te pajpy się pojawiają. Jeszcze muszą ograniczyć te przestoje w grze, bo w tym sezonie często tracą punkty seriami. Potem trzeba odrabiać straty. I ta zagrywka powinna być skuteczniejsza, bo w porównaniu do poprzedniego sezonu jest kiepsko jeśli chodzi o ten element. Dobrze, że skończyło się w trzech setach to zbytnio się kozły nie zmęczyły a w sobotę już grają w Warszawie, która miała więcej odpoczynku, bo nie gra w pucharze. Mam nadzieję, że się sprężą i wygrają.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ