Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 grudnia 2023 05:50
Reklama
Reklama
Reklama

Życzenia świąteczne i noworoczne MZK Kędzierzyn-Koźle dla Czytelników KK24.pl

Życzenia świąteczne i noworoczne MZK Kędzierzyn-Koźle dla Czytelników KK24.pl

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
🇨🇵 ZAKSA 🇨🇵 11.01.2023 20:34
Znowu beznadziejna gra w tym pierwszym secie i tragiczna forma Zaksy. A sama końcówka zagrana jakby amatorzy byli na boisku. Dlaczegoa nie gra Paszycki w podstawowym składzie? Przecież to nasz najlepszy nasz środkowy, patrząc na statystyki. Gość miał najwięcej bloków w lidze do tej pory, dobry atak i zagrywkę a już drugi mecz z rzędu siedzi na ławie. Rozumiem, że Huber ma się ogrywać i wracać do gry ale Smith powinien być rezerwowym, bo jest zdecydowanie słabszy od Paszyckiego. Chyba, że znów odpoczywa. Jak nie zagra z Nysą od początku to już będzie wiadomo, co jest grae. Ten trener jest chyba jakiś nieprzytomny i za bardzo nie ogarnia tego wszystkiego. W drugim secie zaczęli od wysokiej przewagi, żeby potem ją szybko roztrwonić. Nie potrafią się skoncentrować prze dłuższy czas i tracą bezsensownie te punkty. Dobrze, że wymęczyli tego drugiego seta. W trzecim się trochę ogarnęli i już lepiej ta gra wyglądała ale nadal niektóre akcje to jakaś szopka. Ciekawe kiedy w końcu będą w optymalnej formie przez dłuższy okres? Kaczmarek to w tym sezonie zapomniał jak się gra. A trener śpi i nie reaguje. Tyle czap dostali od tych Czechów w tym meczu, że aż wstyd. Albo klepią tą piłkę, że gospodarze spokojnie bronili. Zaksa się męczy sama ze swoją grą. Czwarty set wyrównany od początku. Sam się nie wygra ten mecz. Trzeba się obudzić na tym boisku. Ale jak się popełnia szkolne błędy i wali po autach albo nie broni prostych piłek to jak tu zdobywać punkty. Przyjęcie też tragiczne. Znowu nawalili w galoty w końcówce tego seta. Jeszcze się pozabijają na tym boisku. Rezerwowi powinni taki mecz wygrać jak by byli w normalnej formie. Jeszcze Śliwka zszedł z boiska, bo się poobijał. W takim meczu to on powinien odpoczywać. Lata ten nasz trener wystraszony jakby nie wiedział co się dzieje. I na własne życzenie czwarty set w plecy. Od podczątku sezonu drużyna jest bez formy. Mają pojedyńcze mecze dobre a ogólnie to jest jakaś żenada. Nie wiem co oni na tych treningach robią, że ta gra jest tak słaba. Może grają w dwa ognie zamiast siatkówki. Ciężko się to ogląda. Żeby tak punkty trwonić z takim przeciętnym zespołem. Ale jak się robi około 30 błędów przez cztery sety to taki jest efekt. Jak Trentino wygra za 3 punkty swój mecz to w Kędzierzynie będzie sparing. Bo już nie będziemy mieli szans na pierwsze miejsce w grupie. I znowu dojdą dwa dodatkowe mecze w LM, bo ciężko było im się sprężyć i spokojnie wygrać. Niektóre zagrania to są takie jak na trzepaku za młokosa pod blokiem. Ogólnie mecz fatalny. Miały być pewne trzy punty a ledwo to wygrali 3-2. Kolejna kompromitacja.

Set i mecz 11.01.2023 19:57
Krótka piłka(siatkowa): Pożegnano(nareszcie Bułgara)to razem z nim powinnień odejść ten który go lansował czyli trener Sammelvuo!Zaksa gra słabo i jak widać po wynikach drużyny lepiej pod "ręką" trenera Sammelvuo grać nie będzie!

Rafał 11.01.2023 19:56
W porównaniu do zeszłego sezonu to nędza i rozpacz .Prezes i trener klubu do dymisji za kontrakt Bułgara .Ostatni mecz grupowy nie ma już znaczenia można oddać walkowerem .

On 11.01.2023 19:30
Oglądanie Zaksy w tym sezonie wywołuje ból. I to nawet wygranych setów czy meczów!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ