Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 8 grudnia 2023 23:54
Reklama
Reklama

MZK znów zabierze pasażerów na najpiękniejsze jarmarki świąteczne. Pierwsze wyjazdy już za tydzień!

MZK znów zabierze pasażerów na najpiękniejsze jarmarki świąteczne. Pierwsze wyjazdy już za tydzień!
Miejski Zakład Komunikacyjny powraca ze świąteczną ofertą wyjazdów międzymiastowych. Korzystając z usług miejskiego przewoźnika mieszkańcy będą mogli odwiedzić wybrać się na najpiękniejsze jarmarki bożonarodzeniowe.

„Podróżuj z MZK” to akcja zapoczątkowana przez miejskiego przewoźnika latem 2017, która zyskała spore grono fanów. Jednodniowe wyjazdy do dużych miast i kurortów wypoczynkowych cieszą się zainteresowaniem ze strony mieszkańców. W okresie przedświątecznym dużą popularnością cieszą się wyjazdy na jarmarki bożonarodzeniowe - w tegorocznej ofercie znalazło się dziewięć popularnych kierunków.

Pierwsza okazja do wczucia się w klimat zbliżających się świąt już w przyszły weekend. W sobotę miejski przewoźnik zabierze pasażerów do Drezna, dzień później będzie można odwiedzić jarmark w Ołomuńcu. Szczegółowa rozpiska wyjazdów dostępna na stronie przewoźnika (kliknij, aby przejść).


jarmarki mzk kedzierzyn-kozle
jarmarki mzk kedzierzyn-kozle


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Mr.M 06.12.2022 12:03
Witam. Jestem ciekaw czy społdzielnia mieszkaniowa Chemik będzie miała na względzie remont drogi wraz z parkingami przy ulicy Mieszka I 8, droga ta wymaga remontu- wiele ubytków, zarwania w płytach, a miejsca parkingowe z krawężnikami tak wysokimi że parkując uderza się tłumikiem to już porażka. Nie wspomnę o zarwanym na ponad metr parkingi, gdzie stoi wrak od ponad 5 lat. Przy ul Mieszka I 8 można naliczyć 8 samochodów które zajmują miejsca parkingowe, a są nieużytkowane. Ale nasza Straż Miejsca nie może nic zrobić...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ