Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 24 września 2023 20:00
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Przedszkolaki zrobiły wyjątkowy prezent dla bohaterów Powstania Warszawskiego

Przedszkolaki zrobiły wyjątkowy prezent dla bohaterów Powstania Warszawskiego
W jaki sposób przedszkolaki mogą oddać hołd powstańcom warszawskim? Oczywiście artystycznie i właśnie w taką niespodziankę zrobiły bohaterom dzieci z Publicznego Przedszkola nr 5, tworząc kartki i kotyliony.  

Dzieci z grupy "Żabki" z Publicznego Przedszkola nr 5 w Kędzierzynie-Koźlu w szczególny sposób postanowiły obchodzić Narodowe Święto Niepodległości. W ramach zajęć wraz ze swoimi wychowawczyniami wykonały kotyliony oraz kartki dla bohaterów, którzy walczyli za naszą wolność.

Przedszkolaki zrobiły patriotyczne kotyliony i kartki, a dzięki współpracy placówki ze Stowarzyszeniem Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle prace trafią do fundacji „Nie zapomnij o nas” upamiętniającej powstańców warszawskich. Zostały rozdane bohaterom przez harcerzy i uczniów klas mundurowych z warszawskich szkół – m.in. podczas Marszu Niepodległości.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Siatka 29.11.2022 17:15
Realista- zmień dealera skoro już widziałeś Bułgara w Zaksie w czasie meczu ze Skrą!!!

po lak 28.11.2022 09:58
Bułgar zaczął grać, bo mu zmienili numer na koszulce z 1 na 8.

Realista 27.11.2022 08:21
Brawo dla Bułgara, dobrze że w końcu zaczął grać. Może to nie były wyrzucone pieniądze.

cezik 26.11.2022 23:16
Czyli zagrali w przerwie pomiędzy rumbą a salsą.

Zaksiok 26.11.2022 18:36
Brawo Zaksa

🇨🇵 ZAKSA 🇨🇵 26.11.2022 17:17
Wyszli znowu na mecz z pełnymi gaciami. Skra jest słabiutka w przyjęciu i w ogóle w marnej formie ostatnio ale jak Zaksa nie potrafi zagrywać skutecznie to nie dziwne, że dostali łomot w 1 secie. Do tego głupie błędy, których jest tyle jakby uczyli się grać dopiero. Przyjęcie też fatalne. W tamtym sezonie Zaksa chyba najlepiej zagrywała w lidze a w tym to jest jakaś tragedia. W drugim secie lekka poprawa gry ale znów prawie nie zawalili końcówki. W 3 secie znowu to samo co w pierwszym. Co oni na tych treningach robią? To jest jakaś antysiatkówka. Jeden przeszkadza drugiemu na boisku. Co oni z tej drużyny zrobili? Tego nie da się oglądać. Może na siłowni coś dowalili bo we wtorek grają z Trentino na wyjeździe w LM. W 4 secie co wypracowali jakąś przewagę kilku punktową to potem ją trwoniili od razu. Kaczmar nic nie gra a trener śpi. To po co ten rezerwowy tam jest. Gorzej niż 20% w ataku raczej nie zagra. Powinni na treningach pograć z tym Bułgarem na ataku. Może się sprawdzi lepiej od Klutha, którego trener boi się wstawić na zmianę. Nie będzie musiał przyjmować przynajmniej. Jedynie Paszycki dziś gra na poziomie i Staszewski. Jakby każdy zagrał to co potrafi to szybko by te pszczoły bzyknęli a tak się męczą sami ze sobą. Staszewski to niby czwarty przyjmujący z początku sezonu. Teraz pewnie trzeci, bo Bułgar prawie nie gra. W tajbreku w końcu zagrywką docisnęli od początku i od razu były efekty i 7-1. Ważne, że jakoś wymęczyli ten mecz. Wynik lepszy od gry. Teraz muszą ochłonąć, zacisnąć zwieracze, spiąć poślady i szykować się na bój z Trentino o pierwsze miejsce w grupie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ
Reklama