Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 października 2023 10:59
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Choinka przed starostwem w te święta pod znakiem zapytania. Powiat szuka oszczędności

Choinka przed starostwem w te święta pod znakiem zapytania. Powiat szuka oszczędności
Mimo tego, że do świąt zostały nam ponad dwa miesiące, to starostwo powiatowe już zastanawia się nad tym, czy będzie mogło sobie pozwolić na choinkę na placu Wolności i świąteczne ozdoby.

W tym roku musimy się liczyć z tym, że w święta Bożego Narodzenia świecących ozdób na naszych ulicach będzie mniej. W starostwie powiatowym odbywają się narady, podczas których zapadają decyzje o świątecznych iluminacjach. Władze powiatu nie ukrywają, że szukają oszczędności.

- Trwają intensywne dyskusje. Choinka przed budynkiem starostwa powiatowego to w zeszłym roku koszt około 20 tysięcy złotych. Nie ukrywamy, że jest to znacząca pozycja w naszym budżecie. Odbywają się wewnętrzne spotkania, podczas których omawiamy tę kwestię - mówi starosta powiatu Paweł Masełko.

Skrócenie okresu iluminacji już zapowiedział urząd miasta. Ozdoby, poza lokomotywą, będą włączone tylko do święta Trzech Króli.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
On 03.11.2022 20:22
Aż tak źle bym Ich nie oceniał problemem jest Ich falująca forma raz dobrze gra jeden raz drugi ale nigdy obaj dobrze :)

Phoenix 03.11.2022 14:05
Ta drużyna bez Semeniuka nie istnieje. Śliwka i Kaczmarek to już jest żenada.

Obywatel P. 03.11.2022 08:23
Jednak są zawodnicy nie zastąpieni co odbija się na wynikach ale cieszę się że ciągle czują respekt przed naszymi no i cieszę się że o takiej zapizdziałej dziurze mówi się w świecie.

On 02.11.2022 23:24
No cóż musimy się pogodzić z tym że w tym sezonie będziemy co najwyżej ligowym przeciętniakiem. No i powinniśmy zrobić zrzutkę na korepetycje dla prezesa i trenera z liczenia w zakresie do 5.

🇨🇵 ZAKSA 🇨🇵 02.11.2022 23:21
Trzeba czekać na playoffy i na cud żeby wszyscy byli zdrowi i wrócił Huber. Wtedy mogą powalczyć z niższej pozycji jak zagrają na swoim normalnym poziomie. Jak Śliwa zaczął grać to Kaczmar poziom żenujący dziś zaprezentował. Do tego brak gry środkiem i brak Smitha. A mimo to 2 sety mogli wygrać jakby w gacie nie narobili. Ale jak się zaczyna sety od -4 punktów tak to się kończy. Chyba jakiś rekord porażek się szykuje w tym sezonie bo dobrze się sezon nie zaczął a już 3 porażki. A jeszcze LM dojdzie. A De Falco też był do wyciągnięcia ale u nas spali 8 miechów. Po co nam zawodnicy, którzy nic nie wnoszą do gry. Ciekawe komu zależało żeby zniszczyć drużynę? A kasa za wykup Semeniuka i jego kontrakt musiała być spora. Do tego forsa za wygraną w LM i różne premie. A ściągnęli bezużyteczny sort. Ciekawe na co te pieniądze poszły? Żenująco się to wszystko zapowiada na ten moment.

Rafał 02.11.2022 23:17
Prezes klubu i trener do dymisji za kontrakty ,Bułgar i Holender to totalna porażka,niech podadzą jaka była alternatywa,podobno trener wybrał tego grajka na przyjęciu ,kibice i sponsorzy powinni się dowiedzieć .

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ
Reklama