Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 października 2023 11:35
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wsparcie finansowe i możliwości rozwoju dla studentów i doktorantów. Grupa Azoty szuka Ambasadorów Marki

Wsparcie finansowe i możliwości rozwoju dla studentów i doktorantów. Grupa Azoty szuka Ambasadorów Marki


Jesteś studentem, doktorantem, działasz aktywnie na rzecz społeczności studenckiej i wiążesz swoją przyszłość z sektorem przemysłowym? Grupa Azoty rozpoczyna nabór dla osób, które w roku akademickim 2022/2023 będą reprezentować koncern na swoich uczelniach jako Ambasadorzy Marki Grupa Azoty.
Zadaniem Ambasadorów będzie budowanie pozytywnego wizerunku Grupy Azoty na uczelniach.  W trakcie rocznej kadencji wybrani studenci i doktoranci będą wspierać Grupę Azoty w organizacji wydarzeń informacyjnych i promocyjnych, skierowanych do środowiska akademickiego.

Ambasadorzy będą m.in. organizować webinaria i spotkania z udziałem specjalistów z Grupy Azoty, będą reprezentować Grupę Azoty w trakcie wydarzeń odbywających się na uczelniach. Do ich zadań będzie należało także promowanie informacji o koncernie w mediach społecznościowych oraz budowanie wizerunku Grupy Azoty jako pracodawcy z wyboru, wśród absolwentów szkół i uczelni.

W zamian za współpracę Ambasadorzy otrzymają benefity w postaci: miesięcznego wynagrodzenia, możliwości poznania specyfiki pracy zakładu, udziału w spotkaniach integracyjnych, czy zdobycia cennego doświadczenia biznesowego i zarządczego już na etapie kształcenia. Najlepsi Ambasadorzy mogą też liczyć na wsparcie przedsiębiorstwa w realizacji własnych projektów naukowych.

Udział w programie pozwolił mi poszerzyć horyzonty, zdobyć cenne doświadczenie oraz nawiązać współpracę ze specjalistami z Grupy Azoty. Ten program to przede wszystkim ludzie – ludzie którzy go tworzą. Zdobyte doświadczenie to motywacja do dalszego działania i rozwoju kompetencji zawodowych - podkreśla Kamila Splinter, doktoranta na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, która była Ambasadorką Marki Grupa Azoty w V edycji programu.

Zaproszenie do udziału w programie skierowane jest przede wszystkim do członków studenckich kół naukowych, samorządów oraz organizacji studenckich, a także osób zaangażowanych w sprawy uczelni.

W Grupie Azoty mamy za sobą realizację V edycji programu ambasadorskiego, którego celem jest wspieranie młodych ludzi na ścieżce rozwoju zawodowego. Podczas współpracy ze studentami i doktorantami staramy się zapewnić naszym Ambasadorom warunki do jak najlepszego zrozumienia funkcjonowania branży nawozowo-chemicznej oraz zasad jakim rządzą się tak duże przedsiębiorstwa jak Grupa Azoty.  Program Ambasador Marki Grupa Azoty – to furtka do poznania świata przemysłu otwarta dla młodych ludzi. Wierzymy, że współdziałanie świata nauki i biznesu jest gwarantem budowania najwyższej jakości kadr przyszłości dla polskiego przemysłu – mówi Iwona Kielian, Kierownik Działu Wsparcia Projektów B+R, Centrum Badawczo Rozwojowe Grupy Azoty.

Nabór trwa od 11 do 31 października 2022 r. Szczegółowe informacje, formularz rekrutacyjny dostępny jest na stronie: https://www.grupaazoty.com/ambasador-marki
Grafika
Grafika


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
badacz ludzkiej głupoty 03.11.2022 07:09
Jesteś tego przykładem.

Seth 02.11.2022 20:43
Albo bierzemy obce swieto i w dupie to mamy i tylko marudzimy o innych . Takie baby .

😕 02.11.2022 08:28
Masz recht @Usia. 😕 W Niemczech wszystkie robią se Helloween SUPER POważnie i fajniście. 🤭 Ja, ja, masz recht 🤗 Ale że to nie ma NIC wspólnego z polską tradycją i z polskimi obrzędami, to polskie dzieciaki olewają temat 🥴 i robią sobie jaja z niemieckich świętości 😆 Zresztą nie tylko robią sobie jaja z świętości miemieckich😉 Bo temat wielbienia złych duchów, maszkar i PO-tworów wywodzi się z dawnych obrzędów Celtów 😎

Ttutejszy 01.11.2022 22:32
Głupota ludzka nie zna granic!

Usia 01.11.2022 13:25
Bardzo fajna inicjatywa.....dla 6-ściolatka.Po K-K ganiały dzieciaki zbierające cukierki.Tradycja,zabawa, ok ale nawet strojów im sie nie chcialo wyszykować bo miały jakieś badziewne maski za trzy złote. Czyli po polsku,bierzemy cos fajnego i przerabiamy na kupe i tanioche.Taki naród.

W.G. 01.11.2022 10:29
Bardzo fajne.

Zgred 01.11.2022 05:06
To całe helowin nie ma nic wspólnego z polską tradycją! Przecież my mamy tutaj swoje Dziady! Macierewicza, Kaczyńskiego, Terleckiego...

suweren 31.10.2022 23:29
Wyrazy szacunku ! Naprawdę bardzo dobra robota !

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ
Reklama