Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 02:06
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Duża plantacja konopi pod Kędzierzynem-Koźlem. Policjanci przejęli 25 kg marihuany. WIDEO

Duża plantacja konopi pod Kędzierzynem-Koźlem. Policjanci przejęli 25 kg marihuany. WIDEO


https://youtu.be/kOWksr2lgM0

Kryminalni z kędzierzyńsko-kozielskiej komendy zabezpieczyli ponad 25 kilogramów narkotyków. Marihuana o czarnorynkowej wartości około 1 mln złotych została zabezpieczona na terenie jednej z gmin w naszym powiecie W tej sprawie policjanci zatrzymali 23-latka, który od niedawna mieszkał w Kędzierzynie-Koźlu.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu uzyskali informację, że jeden z mieszkańców naszego miasta może mieć związek z przestępczością narkotykową i posiadać znaczną ilość marihuany. Informacje policjantów potwierdziły się podczas przeszukania mieszkania 23-latka. Młody mężczyzna, który do niedawna mieszkał w województwie śląskim, posiadał przy sobie niemal 400 gramów marihuany.

W wyniku dalszej pracy na terenie jednej z gmin kryminalni ujawnili plantację konopi. Z leśnej uprawy funkcjonariusze zabezpieczyli krzewy, a także ponad 25 kilogramów marihuany.

W tej sprawie prowadzone jest śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu. 23-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzuty związane z posiadaniem i przetwarzaniem konopi innych niż włókniste. Szacowana czarnorynkowa wartość narkotyku, który dzięki pracy policjantów nie trafi na rynek to około 1 mln złotych.

To nie jedyna tak duża sprawa realizowana przez kędzierzyńsko-kozielskich funkcjonariuszy. W ubiegłym roku kryminalni z kozielskiego komisariatu zabezpieczyli blisko 20 kilogramów marihuany i amfetaminę. Więcej informacji na temat tej sprawy na:


kedzierzyn-kozle marihuana 2

kedzierzyn-kozle marihuana 2

kedzierzyn-kozle marihuana 3

kedzierzyn-kozle marihuana 3

kedzierzyn-kozle marihuana 4

kedzierzyn-kozle marihuana 4

kedzierzyn-kozle marihuana 5

kedzierzyn-kozle marihuana 5

kedzierzyn-kozle marihuana 6

kedzierzyn-kozle marihuana 6


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KKEMA 24.10.2022 11:47
W niedzielę maraton, to jeszcze rozumiem, bo na świecie też się biega na ulicach. Brak kibiców to już inna sprawa. Organizatorzy nie mają oferty dla nich. Ale robienie w sobotę tych szopek z marszem kupamięci i biegiem nazwanym mini maratonem (megalomania orjanów) to już przegięcie. Na 4 km to sobie biegajcie w lesie. Chcecie sobie świeczki palić u chroniącego pedofilów, wasza sprawa.

Ja 24.10.2022 07:12
Brawa za oznakowanie dróg i organizację ruchu podczas biegów!!!mistrzostwo świata po prostu!!!

Sceptyczka 23.10.2022 21:19
Jestem tego samego zdania! I to jeszcze dwa dni pod rząd. Zero publiczności i kibiców, tylko utrudnianie życia mieszkańcom!! Może by tak należało o utrudnieniach poinformować mieszkańców kilka dni wcześniej, w taki sposób, żeby informacja sama pchała się w oczy?! Nie ładnie!! Objazdy wymagają czasu, o którym powinno się ich poinformować, aby przynajmniej można było skorygować czasowo i sytuacyjnie plany... Poza tym: jak chcę się bawić w taki czy inny sposób, nie robię tego kosztem utrudniania życia innym!!

Kris Martin 23.10.2022 16:30
Kolejny weekend pozamykane ulice, nie ma jak wyjechać z parkingu, denerwujący są ci biegacze. Pół miasta obwieszone żółtymi taśmami, po parku nie ma jak pochodzić bo cały pogrodzony. Kędzierzyn to miasto emerytów, a emeryci lubią w ładna pogodę pospacerować po parku, a tu takie przeszkody :-(. Sportowcy na stadiony !!! Samochody na jezdnie !!! Spacerowicze na chodniki !!!

Michał 23.10.2022 13:36
Znowu blokowanie miasta. Jak chcą biegać to jest od tego stadion.

Alina 23.10.2022 12:30
Wczoraj biegali amatorzy a dzisiaj zawodowcy. Ale serdeczne pozdrowienia za hart ducha dla wszystkich.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ