Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 30 listopada 2023 20:55
Reklama
Reklama
Reklama

Przejechali całą Polskę, by pomóc choremu dziecku kolegi. Akcję wsparła Grupa Azoty ZAK S.A.

Przejechali całą Polskę, by pomóc choremu dziecku kolegi. Akcję wsparła Grupa Azoty ZAK S.A.


W Grupie Azoty ZAK odbyło się spotkanie podsumowujące rowerową akcję charytatywną, podczas którego oficjalnie przekazano darowiznę z przeznaczeniem na rehabilitację niepełnosprawnego syna pracownika spółki.
Darowizna to efekt inicjatywy Bogdana Ludwiczaka (pracownik Grupy Azoty ZAK), który wraz z towarzyszem odbył charytatywny rajd rowerowy. Jego trasa obejmowała odcinek od Kędzierzyna-Koźla do Suwałk. Celem była pomoc dla niepełnosprawnego syna innego pracownika spółki – Remigiusza Ossolińskiego. Za każdy kilometr przebytej trasy wypłacona została darowizna finansowa w wysokości 10 zł, co dało łączną kwotę 8.590,00 zł. Środki przekazane przez Grupę Azoty ZAK zostaną przeznaczone na rehabilitację dziecka.

W spotkaniu udział wzięli Bogdan Ludwiczak, rodzice wspartego przez Grupę Azoty ZAK dziecka oraz wiceprezes zarządu Artur Kamiński.

- To wspaniała inicjatywa, która pokazuje, że warto pomagać. Jako spółka jesteśmy otwarci na pomysły naszych pracowników i doceniamy je w sposób szczególny. Gratuluję zaangażowania i życzę dalszych sukcesów - powiedział Artur Kamiński.

Nie zabrakło również opowieści z trasy.

- Spotkaliśmy się z ogromną dozą życzliwości, która przerosła nasze oczekiwania. Każdy dzień na trasie był wypełniony obowiązkami, ale też pięknymi chwilami. Pomimo tego, że mieliśmy do przejechania ponad 100 kilometrów dziennie, motywacji nie brakowało - podkreślał Bogdan Ludwiczak.

Działalność społeczna jest ważnym elementem funkcjonowania Grupy Azoty ZAK. Spółka regularnie angażuje się w realizację potrzeb lokalnej społeczności, wspierając istotne dla niej inicjatywy.Źródło: Grupa Azoty ZAK S.A.


zak 2
zak 2

zak 3
zak 3

zak 4
zak 4

zak 5
zak 5

zak 6
zak 6

zak 7
zak 7


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
and 10.10.2022 15:53
A ile środków trafi dla naszych kochanych seniorów

Mati 10.10.2022 14:06
Michał, michał, w majtki kichał. Kleksy upierz i zlikwiduj łupież. Się wysikaj i z forum znikaj.

Michał 10.10.2022 10:30
Co jeszcze dla nich? Dosyć tego! Rozpanoszyli się jak dziadowski bicz. Widać tą ich biedę w sklepach, jak kosze mają wypełnione najdroższymi produktami po same brzegi. Niech do Niemiec jadą. Tam mają pełen niemiecki socjal, a do Kijowa z Berlina codziennie wyjeżdża 16 FlixBusów. Przyjeżdżają po kasę € i jadą do siebie, biedni oni tacy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ