Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 7 grudnia 2023 20:39
Reklama
Reklama
Reklama

Od jutra na opolskich drogach mogą przemieszczać się żołnierze i sprzęt wojskowy

Od jutra na opolskich drogach mogą przemieszczać się żołnierze i sprzęt wojskowy
Od 23 września w związku z organizowanym przez 10 Opolską Brygadę Logistyczną ćwiczeniem certyfikującym Wielonarodowego Dowództwa Połączonej Grupy Wsparcia Logistycznego V4, po drogach województwa opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego przemieszczać się będą żołnierze i sprzęt wojskowy Sił Zbrojnych RP oraz armii Czech, Słowacji oraz Węgier. 

Spotykając na drodze kolumnę wojskowych pojazdów, trzeba zachować szczególną ostrożność. Nie wolno wjeżdżać pomiędzy pojazdy wojskowe jadące w kolumnie.

- Bądź świadomy zagrożeń! Nie publikuj informacji i zdjęć obrazujących ruchy wojsk, nie udostępniaj lokalizacji, dat i godzin przejazdów kolumn wojskowych. Każde nieprzemyślane działanie w sieci, szczególnie w obecnej sytuacji geopolitycznej na świecie, przedstawiające ważne obiekty wojskowe, instalacje, urządzenia może mieć negatywne konsekwencje dla systemu bezpieczeństwa i obronności - informuje 10 Opolska Brygada Logistyczna im. płk. Piotra Wysockiego.

Źródło: 10 Opolska Brygada Logistyczna im. płk. Piotra Wysockiego

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ka 08.10.2022 16:55
I oto mamy przykład górnolotnej twórczości niejakiego Realisty. Cóż za wiedza na każdy temat, erudycja i zaangażowanie w tematy nurtujące całe społeczeństwo KK. I do tego za frajer się udziela i z ukrycia.

Realista 08.10.2022 08:44
Ach, co za tłumy miłośników!!! Dobrze że wejściówka darmowa bo było by pusto. Brawo.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ