Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 października 2023 14:04
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Remont DK 45: będą utrudnienia w Długomiłowicach oraz między Mechnicą i Stradunią

Remont DK 45: będą utrudnienia w Długomiłowicach oraz między Mechnicą i Stradunią
Już za kilka dni rozpoczną się prace remontowe na dwóch odcinkach drogi krajowej nr 45. Roboty obejmą odcinek krajówki przebiegający przez Długomiłowice oraz fragment drogi między Mechnicą a Stradunią.

Jak informuje opolski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, prace mają rozpocząć się na przełomie września i października. Będą one obejmować wymianę nawierzchni ścieralnej i wiążącej oraz odtworzenie oznakowania poziomego.

W Długomiłowicach remont obejmie kilometrowy odcinek drogi, w przypadku drogi między Mechnicą a Stradunią nowa nawierzchnia zostanie wyłożona na odcinku o długości 670 metrów, koszt remontu wyniesie odpowiednio 1,37 i 1,11 miliona złotych. Prace mają zakończyć się pod koniec roku, na czas robót prowadzony będzie ruch wahadłowy, w godzinach wieczornych przywracany będzie ruch dwukierunkowy.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Rychu, taki lepszy Ryszard 11.10.2022 11:05
A czy ja krytykuję PiS? NIE, PiS to dobra Partia, warto być jej członkiem, a bycie członkiem wysuniętym na czoło jest NAJLEPIEJ.

Grzegorz 11.10.2022 08:41
Grupa Azoty ZAK przoduje w regionie pod względem rozbudowy i modernizacji.Reporter KK24 mógłby kiedyś za zgodą zarządu odwiedzić nasz zakład i napisać o tym artykuł z dobrymi zdjęciami.Niech się ludziska w powiecie dowiedzą jak dobrze funkcjonuje ZAK,bo często krytykują bezsasadnie . Tak Rychu,rozwój zawdzięczamy w dużej mierze rządowi PiS bo za PO to tylko zające i sarny sprawiały że coś się działo na terenie zakładu.Jeszcze niech miastem PiS zacznie rządzić i będzie dobrze,niech mieszkańcy zrozumieją że przez Nowosielską i jej ludzi miasto dużo traci,przez politykę antyPIS-owską.

Rychu, taki lepszy Ryszard 07.10.2022 12:17
Gdyby wyborcy byli przychylni w powiecie dla PiS, to mieli by miód i orzeszki a tak jest figa. Spieszcie się z poparciem dla Partii bo Jarosław idzie ( raczej pojedzie ) na operację. Kulczyk też miał operację i się nie obudził.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ
Reklama