Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 26 września 2023 02:14
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fafika udało się namierzyć i złapać. Znów jest bezpieczny pod opieką wolontariuszy ze schroniska

Fafika udało się namierzyć i złapać. Znów jest bezpieczny pod opieką wolontariuszy ze schroniska
Szczęśliwy finał poszukiwań Fafika - pieska, który uciekł po adopcji ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu. Jest już bezpieczny pod opieką wolontariuszy.

Historię Fafika już opisywaliśmy - czytaj. Wolontariuszom bardzo zależało, aby go odnaleźć, wyznaczyli nawet nagrodę w kwocie 2 tysięcy złotych. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

"Dzięki ogromnej determinacji i zaangażowaniu dziewczyn ze Stowarzyszenia Ukochaj Zwierzaka Małgorzaty Przeniosło, Małgorzaty Heder, Violetty Sobierajskiej, Aliny Mirkiewicz, wolontariuszki Ewy Stach, Fafik został złapany i już jest w naszym schronisku. One nie odpuściły żadnego dnia od ucieczki zwierzaka, zostawiły wszystkie obowiązki domowe i codziennie jeździły po okolicach szukając pieska, stanęły po prostu na głowie i w końcu go złapały. Serdeczne podziękowana dla Pana, który zadzwonił z informacją gdzie widział pieska, dzięki tej informacji możliwa była ta akcja, zakończona sukcesem. Ogromne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych, udostępniających posty i trzymających kciuki za szczęśliwy finał poszukiwań, szczególne podziękowania dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Raciborzu za wypożyczenie klatki łapki. Udało się, żebyśmy nigdy więcej nie musieli przeżywać takiej sytuacji... - przekazali wolontariusze.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Pawlak 24.09.2022 00:06
Toz to Kargulowa Mucka

podjarany 22.09.2022 14:57
A szło by tak ze tych alguw wytopić sztabka, abo ze dwie złota? Wiysz co tym realisto?

Realista 22.09.2022 07:26
Jak była zakolczykowana to chyba nie ma problemu z ustaleniem właściciela. A jak nie szkoda kasy na utylizacje, a do rolnika, w odrze nie ma piranii a węgorze wyginęły przez złote algi.

Maciej K. 21.09.2022 18:23
I oto mamy wreszcie winowajcę wszystkich ostatnich kryzysów - to znowu ta krowa !!!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ
Reklama