Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 2 grudnia 2023 23:15
Reklama
Reklama
Reklama

Już dwa tysiące złotych nagrody za znalezienie Fafika. Historia poszukiwań małego pieska poruszyła hojnego darczyńcę

Już dwa tysiące złotych nagrody za znalezienie Fafika. Historia poszukiwań małego pieska poruszyła hojnego darczyńcę
To niesamowita historia ogromnej miłości, troski i determinacji. Piesek niby niczyi, a jednak serce oddało mu tyle osób, które walczą o jego znalezienie. Zniknięcie Fafika wzruszyło również darczyńcę, który postanowił podwoić nagrodę za znalezienie pieska. Teraz znalazca kundelka otrzyma dwa tysiące złotych. 

Fafik to mały, młodziutki i bardzo sympatyczny piesek, który trafił do schroniska w kwietniu tego roku. Ku zaskoczeniu pracowników schroniska długo nie mógł znaleźć nowego domu. Kiedy w końcu się to udało, wszyscy bardzo się cieszyli. Mały psiak trafił do swoich nowych właścicieli w Starych Kotkowicach.

Niestety ta radość nie trwała długo, jak się przypadkowo dowiedzieli pracownicy schroniska, piesek dwie godziny po wypuszczeniu go na posesję właścicieli uciekł. Zdeterminowani wolontariusze schroniska złożyli się na nagrodę i za znalezienie Fafika dają tysiąc złotych. Jednak kwota się podwoiła, bo pewna wzruszona historią Fafika pani postanowiła do nagrody dołożyć kolejny tysiąc.

- Codziennie jeździmy po okolicznych wioskach, pytamy ludzi, rozwieszamy plakaty. Fafik to uroczy piesek, ale dosyć nieufny dla nowopoznanych ludzi. Jednak gdy już zaufa, to staje się prawdziwym przytulasem. Jak raz popatrzy się w jego oczy, człowiek od razu się zakochuje - mówi Małgorzata Przeniosło, wolontariuszka schroniska.

Jeśli ktoś widział pieska proszony jest o kontakt : 604229691

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
wychowawczyni 21.09.2022 08:29
Typowy pisowski prymus. Wziął się za naukę, ale nic z tego nie skorzystał.

Głęboka Zenobia 20.09.2022 22:23
Młodzi gniewni znowu się lansują w Pierdzicycach. Za naukę się weźcie karwasz twarz a nie za pierdoły.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ