Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 lipca 2024 11:38
Reklama
Reklama
Reklama

Namierzyli motocyklistę, który trzy razy uciekał policji. To 41-letni mieszkaniec naszego powiatu

Namierzyli motocyklistę, który trzy razy uciekał policji. To 41-letni mieszkaniec naszego powiatu
41-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego w ostatnich tygodniach trzykrotnie nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i skutecznie uciekał na motocyklu przed funkcjonariuszami z drogówki. Nie uniknął jednak odpowiedzialności. Mężczyzna został ustalony i zatrzymany przez policjantów z pionu kryminalnego.

Śledczy od kilku dni intensywnie pracowali nad sprawą dotyczącą motocyklisty, który pierwszy raz 12 sierpnia w miejscowości Babice nie zatrzymał się do kontroli mundurowym z raciborskiej drogówki. Swoje nieodpowiedzialne zachowanie powtórzył jeszcze dwukrotnie 24 sierpnia w Raciborzu na ulicy Władysława Reymonta oraz na drodze krajowej numer 45 w okolicy Zakrzowa (gmina Polska Cerekiew).

Mężczyzna wykazał się nieodpowiedzialnością, stwarzając zagrożenie na drodze nie tylko dla swojego życia i zdrowia, ale też innych kierowców. Podczas brawurowej jazdy, łamał na drodze szereg przepisów. Motocyklista w każdym z trzech przypadków nie reagował na dawane mu sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania się, wydawane przez policjantów. 41-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego w środę został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Od raciborskich śledczych usłyszał zarzuty. Nieodpowiedzialny motocyklista może spędzić nawet 5 lat w więzieniu.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Rychu, taki lepszy Ryszard 19.09.2022 13:57
Czyli podsumowując, kto miał umrzeć na choroby współistniejące to już umarł, zrzucił swój ciężar z ZUS. Teraz już tylko więcej Polaków będzie...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ