Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 19:13
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Brutalnie udusił 29-latkę, a ciało schował w skrzyni pod łóżkiem. Mężczyzna podejrzany o zabójstwo zatrzymany

Brutalnie udusił 29-latkę, a ciało schował w skrzyni pod łóżkiem. Mężczyzna podejrzany o zabójstwo zatrzymany
Wracamy do sprawy śmierci 29-latki, której ciało znaleziono w jednym z mieszkań na terenie miasta we wtorek, 22 marca. Przyczyną śmierci okazało się być uduszenie.

Dramatyczne zdarzenia rozegrały się we wtorek, 22 marca 2022 roku w bloku przy ulicy Władysława Łokietka na osiedlu Piastów. Służby ratunkowe zostały wezwane przez rodzinę, która nie miała kontaktu z 29-latką.

Na miejscu zjawiła się policja oraz straż pożarna. Mieszkanie było zamknięte. Strażacy przy pomocy sprzętu hydraulicznego otworzyli drzwi do lokalu. Wewnątrz ujawniono ciało kobiety. Zwłoki zostały schowane w skrzyni pod łóżkiem.

- We wtorek 22 marca w godzinach porannych w mieszkaniu przy ulicy Władysława Łokietka na osiedlu Piastów, ujawniono ciało 29-letniej kobiety. To rodzina zawiadomiła służby. Oględziny i sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci było gwałtowne uduszenie - mówi Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Opolu prokurator Stanisław Bar

Podejrzanym okazał się być partner 29-latki. Jeszcze tego samego dnia został zatrzymany i przesłuchany. Nie przyznał się do zbrodni. Wczoraj usłyszał zarzut zabójstwa, za który grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. Prokuratura złożyła wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie mężczyzny.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ka 09.04.2022 14:49
Na okolicznych terenach poleśnych Ob. Serwatorze.

ka 08.04.2022 14:13
No i proszę, lasu przy Inparko nie wycięli to się wzięło i zapaliło.

Ob. Serwator 08.04.2022 12:19
Może Szanowna Redakcja zainteresuje się pozostałościami po "pielęgnacji" i wycince drzew w lasach przy naszych osiedlach. Nieusunięte sterty gałęzi i wiatrołomy widać z daleka jak nadleśnictwo dba o bezpieczeństwo pożarowe w okolicznych lasach.

Mronia 08.04.2022 11:47
redaktorki ..."jest z ziemi i powietrza" pisze sie, z ziemi i z powietrza, cos wam literka wyleciala. A mieszkam blisko i zadnego slupa dymu nie widze, tylko straze slysze, wiec znowu przesadzacie. jak zwykle.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ