Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 19:14
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ukradli mu nowe auto. Internauci pomagają go szukać. Audi widziano w Opolu?

Ukradli mu nowe auto. Internauci pomagają go szukać. Audi widziano w Opolu?
Pojawiły się nowe, nieoficjalne informacje w sprawie kradzieży osobowego audi w Zdzieszowicach. Auto skradzione w nocy z poniedziałek na wtorek kilka godzin później miało być widziane na parkingu przy galerii „Opolanin” w Opolu – twierdzi właściciel.

O zuchwałej kradzieży pojazdu pisaliśmy TUTAJ. Dzień po sprowadzeniu samochodu z Niemiec, auto zostało skradzione. Jeszcze o godzinie 1 w nocy samochód był widziany na parkingu przy ulicy Pionierów w Zdzieszowicach. Do kradzieży doszło prawdopodobnie około godziny 3. Gdy tylko właściciel zorientował się, że auto zniknęło zawiadomił policję. Dzień później dotarła do niego informacja o tym, że skradziony pojazd widziany był we wtorek, 3 lutego przed galerią „Opolanin” w Opolu przy ulicy Oleskiej. Samochód miał być ustawiony na lawecie z czeską rejestracją, na parkingu od strony placu Teatralnego.

- Otrzymałem wiarygodną informację o tym, że auto było tam widziane w godzinach popołudniowych – mówi właściciel samochodu.

Te doniesienia próbowaliśmy potwierdzić u oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach.

- Dla dobra prowadzonego śledztwa w tej chwili nie udzielamy żadnych informacji – powiedział jednak aspirant sztabowy Jarosław Waligóra.

Choć policja nie podaje żadnych szczegółów, nie dementuje również informacji o tym, że pojazd był widziany w stolicy regionu. Nie można więc wykluczyć, że auto rzeczywiście pojawiło się w ścisłym centrum Opola.

Kradzież samochodu odbiła się szerokim echem wśród mieszkańców regionu. Dzień po zniknięciu auta jego właściciel zamieścił apel o pomoc na Facebooku. Aż do teraz informację udostępniło kilkanaście tysięcy osób. To dzięki pomocy internautów udało się uzyskać informację o wtorkowym miejscu pobytu pojazdu. Również teraz pojawia się prośba o pomoc w sprawie znalezienia samochodu.

Informację można przekazać telefonicznie bezpośrednio do właściciela pojazdu na numer: 530 013 600 bądź skontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Krapkowicach na numer: 77 407 97 23, 77 407 97 65, komisariatem w Zdzieszowicach: 77 484 42 07, 77 484 43 45 lub dzwoniąc na bezpłatną linię alarmową: 997 i 112 dla posiadaczy telefonów komórkowych.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zoe 09.02.2015 10:29
zapytaj tego od kogo kupiłeś to się często zdarza ... że sprzedają auto i wiedzą dokładnie gdzie mieszkasz albo Cię śledzili ...

zoe 09.02.2015 10:29
zapytaj tego od kogo kupiłeś to się często zdarza ...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ