Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 czerwca 2024 05:10
Reklama
Reklama
Reklama

Nieuczciwy handlarz samochodów ukrywał się przez 5 lat. Wpadł w Kędzierzynie-Koźlu

Nieuczciwy handlarz samochodów ukrywał się przez 5 lat. Wpadł w Kędzierzynie-Koźlu
Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali poszukiwanego trzema listami gończymi 34-latka. Mężczyzna ma na swoim koncie liczne oszustwa dotyczące sprzedaży samochodów na terenie całego kraju. Wpadł we wtorek wieczorem.

Informację o tym, że poszukiwany mężczyzna przebywa w Kędzierzynie-Koźlu, funkcjonariusze z naszego miasta otrzymali od mundurowych z Nowego Sącza. 34-latek od ponad pięciu lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna dopuścił się licznych oszustw podczas transakcji sprzedaży samochodów. Listy gończe za nim wydały sądy rejonowe z Krakowa i Olkusza oraz prokuratura rejonowa w Kielcach.

Choć jak na razie nie znamy szczegółów dotyczących oszustw, których dopuścił się zatrzymany 34-latek, to skala jego przestępczej działalności była duża. - Tylko w jednej z prowadzonych spraw mężczyźnie postawiono ponad 200 zarzutów - podaje podkomisarz Magdalena Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Na podstawie otrzymanych informacji kryminalni z Kędzierzyna-Koźla potwierdzili, że mężczyzna znajduje się w naszym mieście. Mundurowi szybko wpadli na jego ślad i ustalili miejsce pobytu przestępcy. Do zatrzymania doszło we wtorek, 3 lutego tuż przed godziną 19. Funkcjonariusze weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Ukrywający się mężczyzna był kompletnie zaskoczony, widząc policjantów. 34-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ