Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 marca 2024 00:58
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dzień z życia blondynki w Kinie Kobiet

Dzień z życia blondynki w Kinie Kobiet
Już jutro w kinie Helios odbędzie się kolejny seans z myślą tylko o paniach. W ramach Kina Kobiet, o godzinie 18.30 zaprezentowany zostanie film „Dzień z życia blondynki”. Tradycyjnie seansowi towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje oraz konkursy dla przedstawicielek płci pięknej.

Opis filmu

Bohaterką rozbrajającej komedii „Dzień z życia blondynki” jest Meghan Miles (Elizabeth Banks), która właśnie miała zły dzień. Naprawdę baaardzo zły dzień! Meghan jest dziennikarką z Los Angeles, której marzeniem jest prowadzenie wiadomości w jednej z czołowych stacji telewizyjnych. Wszystko wywraca się do góry nogami, gdy rzuca ją narzeczony, a dziewczyna traci szansę na awans. Ale od czego są najlepsze przyjaciółki! Ubierają ją w prowokacyjną żółtą sukienkę i organizują szalony wieczór na mieście.
Atmosfera najmodniejszego nocnego klubu wszystkim poprawia nastrój i nawet urocza Meghan zaczyna zuchwale flirtować z przystojnym barmanem, Gordonem (James Marsden). To, co wydarzyło się następnego dnia, gdy Meghan obudziła się w mieszkaniu Gordona, w zupełnie nie znanej sobie dzielnicy L.A., uruchomiło serię niefortunnych zdarzeń. I tak, w jeden dzień, porządna dziewczyna przeżyje kilka mało chwalebnych przygód.

Przed seansem na panie czekać będą dodatkowe atrakcje. W holu konsultacji będzie udzielał trener personalny z klubu fitness Infiniti, który przeprowadzi również prezentacje zajęć odbywających się w klubie. Ale to nie wszystko, na miejscu panie będą mogły zapoznać się również z najnowszymi trendami w makijażu, nowinkami kosmetycznymi oraz zasięgnąć profesjonalnych porad na kącikach takich marek jak: Oriflame, Avon, Betterware, czy Kreaturra Concept Store.

Przed samym seansem w sali kinowej odbędzie się losowanie nagród, wśród których znajdzie się voucher na trzydniowy pobyt dla dwóch osób w hotelu Dębowe Wzgórze. Co zrobić, aby mieć szanse na jego zdobycie? Wystarczy podczas jutrzejszego seansu mieć przy sobie bilet z poprzedniego Kina Kobiet (21.01.2015) oraz zakupić bilet na jutrzejsze spotkanie.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ