Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 07:34
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Złodzieje z Kędzierzyna-Koźla zatrzymani. Wpadli na policyjnej blokadzie. WIDEO

Złodzieje z Kędzierzyna-Koźla zatrzymani. Wpadli na policyjnej blokadzie. WIDEO
Młodzi kędzierzynianie jako źródło zarobku upatrzyli sobie kradzieże konsol do gier. Do ich zatrzymania doszło podczas policyjnej blokady.

Akcja była pokłosiem kradzieży, której kędzierzynianie dopuścili się 8 września w jednym ze sklepów na terenie Krapkowic. Dwóch młodych mężczyzn ukradło ze sklepowej wystawy konsole do gier, telefon komórkowy oraz gry komputerowe.

- Policjanci z pomocą świadków ustalili markę i numery rejestracyjne samochodu, którym mężczyźni uciekli. Pół godziny później, osobowego mercedesa zauważyli funkcjonariusze z Kędzierzyna-Koźla i zatrzymali go do kontroli – opowiada aspirant sztabowy Jarosław Waligóra z krapkowickiej policji.

W samochodzie było pięć osób, wśród nich dwóch 19-letnich mieszkańców Kędzierzyna-Koźla, którzy podejrzewani byli o dokonanie kradzieży.

- Mężczyźni zostali zatrzymani. Kędzierzyńscy policjanci ustalili również, że jeden z nich, kilka miesięcy wcześniej w Kędzierzynie-Koźlu ukradł 3 konsole do gier o łącznej wartości blisko 5 000 złotych. Podejrzani przyznali się do zarzutów. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Teraz zatrzymanym może grozić nawet do 5 lat więzienia – opowiada asp. szt. Jarosław Waligóra.

https://www.youtube.com/watch?v=GJg2nHMhwRw

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Daredevil 12.11.2015 13:57
Chłopaki chcieli przyrobić, ale coś nie wyszło i teraz pójdą siedzieć.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ