Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 marca 2024 01:25
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ogromne zainteresowanie biletami na „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Premiera już 13 lutego

Ogromne zainteresowanie biletami na „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Premiera już 13 lutego
Najbardziej wyczekiwana produkcja kinowa tego roku już niebawem pojawi się na ekranach polskich kin. Kędzierzyńskie kino Helios szykuje premierowy seans nocny, który rozpocznie się minutę po północy z czwartku na piątek (12 – 13.02).

Film jest ekranizacją głośnej powieści erotycznej E.L. James, która zyskała rzeszę fanek na całym świecie. Jej fabuła opowiada o namiętnym romansie między absolwentką uniwersytetu Anastasią Steele a młodym biznesmenem Christianem Greyem. Historia naszpikowana jest wątkami erotycznymi, wśród których można znaleźć również opisy stosunków sadomasochistycznych. Błyskawicznie po wyjściu na rynek, powieść zyskała ogromną popularność, co zaowocowało jej kontynuacjami. „Pięćdziesiąt twarzy Greya” uznawana jest za najszybciej sprzedającą się książkę w historii literatury. Do dziś serię kupiło ponad 100 milionów osób na całym świecie. Teraz przyszedł czas na ekranizacją filmową pierwszej części serii.

Premiera krajowa odbędzie się 13 lutego. Wtedy też film wejdzie na ekrany kędzierzyńskiego kina Helios. Jak informują przedstawiciele kina, zainteresowanie filmem jest bardzo duże, ale wciąż do nabycia są jeszcze bilety na wszystkie seanse. Od 13 aż do 19 lutego każdego dnia w Heliosie odbywać się będzie pięć seansów o stałych godzinach: 10.30, 13.00, 15.30, 18.00 i 20.30.

W związku z olbrzymim zainteresowaniem filmem, kino przygotowało również dodatkowe seanse. Premierowa projekcja odbędzie się minutę po północy z czwartku na piątek (12 -13 lutego).- Uruchomiliśmy również dodatkowe pokazy w Walentynki, o godzinach: 19.00, 21.30 i 23.30 – informuje szefostwo kina.

grey2
grey2


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ