Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 15:09
Reklama
Reklama

Wandale nie mają litości. W nocy ktoś zniszczył wiatę przystanku na Kozielskiej. ZDJĘCIA

Wandale nie mają litości. W nocy ktoś zniszczył wiatę przystanku na Kozielskiej. ZDJĘCIA
Nie pomogły apele władz miasta. Świeżo wyremontowana ulica Kozielska kolejny raz znalazła się na celowniku wandali. W nocy nieznany sprawca uszkodził przystanek autobusowy na wysokości zajezdni MZK.

Oczom mieszkańców miasta przemieszczających się dziś wzdłuż ulicy Kozielskiej ukazał się przykry widok. Przystanek autobusowy na wysokości zajezdni Miejskiego Zakładu Komunikacji został zniszczony przez nieznanego sprawcę. Za narzędzie wandalowi posłużył kosz na śmieci, którym rozbił on szklaną ścianę przystanku. Na chodniku oraz ścieżce rowerowej wylądowały śmieci i rozbite szkło.

Wczoraj wieczorem przystanek był jeszcze cały. Do jego zniszczenia musiało dojść w nocy. To trzeci przypadek ataku wandali w tej okolicy w ostatnich tygodniach. Wczesniej nieznani sprawcy wymalowali bohomazy na ścianie wiaduktu oraz uszkodzili barierki oddzielające chodnik od jezdni.

Ustaleniem tożsamości wandala zajmą się teraz kędzierzyńsko-kozielscy policjanci. Pomocne w dochodzeniu mogą być m.in. nagrania z monitoringu sklepów znajdujących się w pobliżu przystanku.


Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Eryk 18.10.2015 16:20
Przecierz mozna zainstalowac monitoring , taniej to wyjdzie jak naprawy i beda winni placic ..

ja 18.10.2015 10:54
Może publikacja zasądzonych wyroków za takie wyczyny zniechęci potencjalnych sprawców. Boję się że może zachęcić kolejnych ;(

bigamia 18.10.2015 05:54
wandali należy tępić i domagać się zapłaty za uszkodzenia, nie zamykać bo darmozjady będa leżeć do góry d.... niech pracuja na rzecz miasta dopóki nie nauczą się żyć jak ludzie , praca ma być upierdliwa, najgorsza i najcięższa z możliwych bo inaczej takiego dziadostwa się nie wytępi, monitorig w mieście jest niezbędny

Wkurzony obywatel 18.10.2015 01:29
Gdzie jest policja?co piątek I sobotę ta sama historia.od Pogorzelca po piasty wszystkie kosze ba śmieci porozrzucane, wszystkim to dzieje się do 5 rano- jak jadę do pracy to już jest po demolce.niech policja zajmie się p ilnowaniem porządku a nie lapaniem pieszych na wojska polskiego! !!

wacek 17.10.2015 16:27
Monitoring na każdym rogu jestem ZA

jadwiga 17.10.2015 13:24
Czy policja i straz miejska nie maja obowiazku patrolowania maista w nocy? A zwlaszcza Pogorzelec trzeba wziac pod lupe, gdzie co rusz "nieznani sprawcy" niszcza wspolne mienie. Chyba najwyzszy czas, zeby sprawcy byli znani!

Kala 17.10.2015 13:07
Ja sie pytam gdzie jest Straż miejska ? Mają jeden radiowóz ? Że tyle czasu im zajmuje patrol Kędzierzyna ? Patologia i tyle.. Aaaa sprawcy powinni dostać taką kare że przez myśl by im nie przeszło żeby coś zniszczyć.

Patrycja 17.10.2015 11:44
Te nowe przystanki w ogóle są daremne. Latem przy takich upałach jak w tym roku były to starsi ludzie ciekawe gdzie sie schowaja przed tym sloncem czekajac na autobus ?? Moze i sa ładne nowoczesne ale moim zdaniem w ogole nie praktyczne a pewnie kosztowaly kupe kasy.

dis 17.10.2015 11:22
Otoczyć murem to pogorzelskie getto

zgaga 17.10.2015 11:18
No niestety głupich nie sieją, sami się rodzą. Jak w tym mieście ma być lepiej skoro niektórzy jego mieszkańcy nie szanują swojego otoczenia. Przecież to jest nasze miasto, a infrastruktura budowana jest z naszych podatków.To tak jakby na.srać na dywan w przedpokoju i dziwić się że śmierdzi.

qwa 17.10.2015 09:58
Tak to jest jak w imię "wolności i tolerancji" pozwala się bandom rozwydrzonych neandertalczyków wydzierać się w środku nocy w centrum miasta. A potem zdziwienie, że zdemolowali to czy tamto. Róbta co chceta w tym "mieście mozliwości".

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ